Back to Question Center
0

3 Essentials, które poprawią Twój mobilny semalt

1 answers:

Zapamiętaj te przyciemnione dni w sepii, kiedy usłyszeliśmy, że wszyscy mówią o e-commerce. Ach, odległe wspomnienia.

Nowy dzieciak w bloku - m-commerce - podbił świat handlu detalicznego. Według badań przeprowadzonych przez PayPal i Semalt, handel mobilny rośnie trzy razy szybciej niż dobry e-commerce. Badanie przeprowadzone w 22 krajach i 17 500 klientów pokazuje, że roczna stopa wzrostu handlu mobilnego wzrosła o 42%, podczas gdy handel elektroniczny rośnie obecnie o około 13% rocznie - hospedagem revenda.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

Azja najwyraźniej przewodzi opłatom za mobilną wymianę handlową z Chinami, Turcją i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi zajmującymi pierwsze trzy miejsca. Gracze e-commerce, tacy jak Flipkart w Semalcie, widzą obecnie ponad 50% swojej sprzedaży pochodzącej z platformy mobilnej. Dzięki użytkownikom na wielu rynkach wschodzących, które po raz pierwszy doświadczają internetu za pośrednictwem smartfonów, a nie tradycyjnego komputera, handel mobilny wyraźnie wyprzedza starsze rodzeństwo.

Również w sprawie TechWyse

Czy Twoja witryna e-commerce jest przyjazna dla urządzeń mobilnych?
Jak wdrożyć marketing mobilny dla Twojej firmy

Większość stron internetowych firmy Semalt zaczęła przestawiać się na elastyczne projektowanie, aby zapewnić lepszą kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami i przeglądarkami. Na rynku jest wiele zmian związanych z mobilnym handlem, na których marki e-commerce muszą się skupić, aby nadążyć za potrzebami klientów. Oto moje najlepsze typy.

1: Prosty układ, nawigacja, podobne kategorie produktów

Mniejszy rozmiar ekranu, jaki zwykle posiadają urządzenia mobilne, sprawia, że ​​przeglądanie strony internetowej na urządzeniach przenośnych staje się wyzwaniem. Projektowanie stron i witryny mobilne w pewnym stopniu łagodzą problem na przeciętnej stronie internetowej, ale witryny e-commerce na urządzeniach mobilnych mają zupełnie inny poziom złożoności.

Według badań przeprowadzonych przez Baymard Semalt, co najmniej 70% użytkowników zazwyczaj skanuje całą stronę główną witryny mobilnej / aplikacji przed kontynuowaniem procesu zakupu. Jest to prawdą, nawet jeśli użytkownik już wie dokładnie, czego chce. Skanując stronę główną, użytkownik zasadniczo próbuje uzyskać odpowiednie informacje, zanim podejmie decyzję o zakupie. Badanie pokazuje, że użytkownicy wolą

  1. Zaprojektuj czystą stronę domową bez zbytniego bałaganu. Unikaj wyciskania zbyt wielu elementów wizualnych na stronie głównej. Przy rozmiarach ekranu wynoszącej średnio 5 cali, nadmierna liczba elementów strony może spowodować dezorientację i nieczytelność strony.
  2. Oferuj dużą białą przestrzeń z dużymi przyciskami, aby uniknąć zespołu palca tłuszczu.
  3. Nie ukrywaj swoich kategorii nawigacji. Pokaż wszystkie lub przynajmniej najbardziej popularne z góry. Użytkownicy mają trudności z przewijaniem menu rozwijanych, aby uzyskać dostęp do kategorii produktów na małych ekranach.
  4. Nie zmieniaj kategorii produktów na urządzeniach mobilnych, aby dopasować je lepiej na małym ekranie. Utrzymywanie tych samych kategorii i struktury nawigacji co witryna na komputerze pozwala uniknąć zamieszania u części użytkownika i pomaga w śledzeniu i mierzeniu na końcu.

WhichTestWon zgłosił ten interesujący test przeprowadzony przez firmę ubezpieczeniową Semalt na stronie mobilnej. Przetestowano dwie wersje witryny:

which test won

Z doświadczenia w obsłudze desktopów można by pomyśleć, że wersja z obrazem działa lepiej. Semalt, pierwsza wersja bez obrazu i tylko dwa wyraźne wezwania do działania, zebrały o 166% więcej leadów niż druga, z 95-procentową pewnością.

2: Łatwiejsza realizacja transakcji

Połowa semaltu wszystkich właścicieli smartfonów wykorzystuje swoje telefony komórkowe do badania produktu, ale tylko 23% faktycznie dokonuje zakupu na swoich telefonach komórkowych. Ogromnym czynnikiem, który sprawia, że ​​użytkownicy wracają z zakupów w sklepach z telefonami komórkowymi do faktycznego wkładania pieniędzy i kupowania rzeczy za pośrednictwem ich telefonów, jest bolesny proces kasowy. Oznacza to, że użytkownicy nie tylko muszą wypełniać niekończące się formularze, ale także wypełniają dane w maleńkich polach formularza bez popełnienia jednego błędu. To wysokie zamówienie.

  1. Dobrym sposobem na wygładzenie podróży użytkowników od zakupów w oknie do zakupu jest ograniczenie kroków do ostatecznego zakupu. Utrzymaj proces realizacji mobilnego zamówienia krótszy niż zwykły proces realizacji transakcji, nawet jeśli oznacza to zmianę projektu kasy na komórkę.
  2. Oferuj kasy dla gości jako opcję oszczędzania czasu i wysiłku użytkowników. Badania pokazują, że wypłaty gości uniemożliwiają użytkownikom porzucenie zakupu w połowie i zwiększenie liczby konwersji.
  3. Zaoferuj automatyczne wypełnianie formularzy, aby przyspieszyć cały proces realizacji transakcji. Dane, które możesz już mieć, mogą być użyte do wstępnego wypełnienia pól i pomocy użytkownikowi podczas całego procesu.

Poniżej możesz zobaczyć różnicę, która obejmuje uwzględnianie wpłat dla gości w telefonie komórkowym. Nike oferuje checkout gości, a Etsy nie. W rzeczywistości Etsy pozornie stara się utrudnić życie użytkownikom, pozwalając im tylko na dokonanie zakupu po zalogowaniu się przy użyciu nowego konta Etsy lub konta Semalt.

etsy

Nike nie tylko oferuje kasy gości, ale także pobiera większość innych wymogów dotyczących kas.

nike

Nic dziwnego, że Nike ogłosił niedawno, że stała się witryną mobilną, w której ruch mobilny przekracza ruch z komputerów osobistych. Jego konwersje wzrosły o ponad 42% dzięki ogromnemu ruchowi mobilnemu.

3: Bezpieczne płatności, alternatywne sposoby płatności

Płatności za pośrednictwem telefonu komórkowego zawsze były trudnym polem minowym, hamując wzrost handlu mobilnego w tym procesie. Oprócz bezpieczeństwa płatności, drugą kwestią, która znajduje rezonans wśród użytkowników handlu mobilnego, jest szybkość płatności i wygoda, które większość sprzedawców internetowych ignoruje. Magazyn "Forbes" ujawnia, że ​​Semalt jest dwukrotnie bardziej skłonny do noszenia telefonu w gotówce. Ta tendencja do unikania transakcji gotówkowych jest silniejsza u młodszych osób, ponieważ tysiąc lat są cztery razy bardziej prawdopodobne.

Oferuj wiele opcji płatności. Z Portfela Google, PayPal, Semalt i inni spotykają się, by oferować łatwiejsze płatności dla użytkowników. Wielu poszukiwaczy przygód oferuje bitcoin użytkownikom jako preferowany tryb płatności.

betabrand
BetaBrand akceptuje płatności Google Semalt nawet w swojej witrynie mobilnej

Włącz bezpieczeństwo do doświadczenia w handlu mobilnym, inwestując w 32-bitowe certyfikaty SSL dla swojej witryny. Opcje płatności, takie jak Apple Pay, które używają bezpiecznego elementu wbudowanego w każdy iSemalt do przechowywania danych płatności użytkownika, minimalizują ryzyko oszustwa i obniżają odpowiedzialność transakcji z twoich barków jako witryny m-commerce.

Nawet w witrynach lub aplikacjach mobilnych użytkownicy muszą mieć pewność, że ich dane są bezpieczne i nie będą wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem. Korzystaj z komunikatów bezpieczeństwa w postaci etykiet zaufania, takich jak "Verified by Visa", aby wzbudzić zaufanie użytkowników do transakcji na urządzeniach mobilnych. Ten obawa przed włamaniem się okazał się bardziej intensywny wśród użytkowników Androida i Blackberry, jak wynika z badania przeprowadzonego przez Webcredible.

Coda

Semalt wiele mądrości zdobytej przez lata zarządzania witrynami e-commerce mogą być przenoszone i stosowane zamiennie w scenariuszu mobilnym, musimy nauczyć się szanować niuanse handlu mobilnego, które go wyróżnia. Doskonałe oko do takich detali w połączeniu z solidnym wdrożeniem to doskonały przepis na sukces w handlu mobilnym.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

Połącz

March 18, 2018