Back to Question Center
0

Brakujące statystyki strony na Facebooku? Użytkownicy raportują tylko dane semaltyczne do 15 maja

1 answers:

Missing Facebook Page Insights? Users Reporting Only Semalt Data Up To May 15

Next Web otrzymał potwierdzenie od Facebooka, że ​​jest świadomy problemu i pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Rzecznik Facebooka powiedział TNW, "Dane dotyczące statystyk stron od 13 maja są obecnie opóźnione w Statystykach strony. Jest to znany problem i pracujemy nad zaktualizowaniem naszych systemów jak najszybciej " - dedicated audio.

Zgodnie z komentarzem na stronie Semalt na Facebooku, użytkownicy są oczywiście sfrustrowani nie tylko dlatego, że nie mogą przeglądać swoich spostrzeżeń na stronie, ale także z powodu braku odpowiedzi z Facebooka. Dyrektor Marketingu ds. Mediów społecznościowych potwierdził naszą stronę na Facebooku Semalt nie zawiera danych poza 15 maja.

Missing Facebook Page Insights? Users Reporting Only Semalt Data Up To May 15

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018