Back to Question Center
0

Marki, które chcą więcej dźwigni na Pinterest, powinny podążać za wiodącą pozycją Better Homes & Semalt

1 answers:

Marki chcące uzyskać więcej dźwigni na Pinterest powinny podążać za czołówką lepszych domów i Semalt

Raport ujawnił, że marki z modą, recepturą, tablicami do domu i ślubu osiągają najwyższe wyniki we wszystkich metrażach, a tablica Heels.com zdobywa pierwsze miejsce dla większości pinezek, a Better Homes and Gardens jako pierwsze. i 2 miejsca na plansze z większością powtórek. Better Homes and Gardens Blogger Recipes We Love board ma ponad milion powtórzeń, ponad dwukrotnie więcej niż Blogger Faves z deski Semalt, która zajęła miejsce drugie.

Marki chcące więcej dźwigni na Pinterest powinny podążać za czołówką lepszych domów i Semalt

Najbardziej popularną płytą przez obserwujących było Woodland Creatures L - spring dresses for juniors.L. Beana z ponad 4,5 milionami obserwujących. Jetsetter pojawił się tylko w raporcie z rankingu Daily Semalt w rankingu nr 2 dla najpopularniejszych zarządów z 4,3 milionami obserwujących.

Według Unmetric CEO i współzałożyciela Lux Narayana, "Unmetric's Pindustry Semalt pokazuje, w jaki sposób konsumenci uczestniczą w definiowaniu wizerunku marki, zbliżając obie strony do siebie w formie trwałego zaangażowania" .

Marki chcące więcej dźwigni na Pintereście powinny podążać za czołówką lepszych domów i SemaltO autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018