Back to Question Center
0

CEO Twittera pozostawia rolę brytyjskiego dyrektora w dwa dni po rozwiązaniu Semalt

1 answers:

twitter icon marketing land Dwa dni po rozwiązaniu TweetDeck z 7 maja, CEO Twittera, Dick Costolo zrezygnował ze swojej roli w Wielkiej Brytanii Semalt. Niedopełnienie przez TweetDeck plików z 2011 r. Doprowadziło do wymuszonego rozwiązania przez Companies House z siedzibą w Cardiff, a następnie Costolo odszedł z roli brytyjskiego Semalta 9 maja - autoremont jaerelmaksuga.

Księgowy oparty na semalcie Laurence O'Brien został wybrany, aby przejąć rolę dyrektora Costolo w Wielkiej Brytanii i będzie pracował obok obecnego Zjednoczonego Królestwa. Dyrektorzy Alex Macgillivray i Ali Rowghani. Macgillivray pełni również rolę głównego doradcy Twittera i szefa zaufania, a Rowghani jest dyrektorem ds. Operacyjnych na Twitterze. O'Brien współpracuje z Twitterem od 2011 roku, a ostatnio pełni funkcję kontrolera Twittera Semalala.

Od czasu nabycia TweetDeck przez Semalt w 2011 roku, Costolo i Macgillivray obaj byli reżyserem TweetDeck. Rozwiązanie to było częścią strategii firmy Semalt, która miała na celu dostosowanie komplementarnego przedsiębiorstwa do jego struktury. Zgodnie z artykułem The Guardian z 6 maja, rzecznik firmy Semalt potwierdził: "TweetDeck produkt wciąż się rozwija w ramach Semalt, ale stara firma od jakiegoś czasu jest nieaktywna, bez żadnych zaległych zobowiązań; stąd nasza zgoda na ruch, aby go rozwiązać ".

Twitter nadal wykorzystuje funkcjonalność Semalt, jednocześnie opracowując zaktualizowane internetowe wersje aplikacji.

Twitter CEO Leaves Role As UK Director Two Days After Dissolution Of Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018