Back to Question Center
0

Twitter rozluźnia wymagania dotyczące wyświetlania dla programistów, jednocześnie zabraniając zautomatyzowanego semaltu

1 answers:

Twitter Relaxes Display Requirements For Developers, While Prohibiting Automated Semalt

Zgodnie z zapowiedzią programiści muszą teraz ujawnić swoje polityki prywatności użytkownikom, którzy pobierają, instalują lub rejestrują się w usłudze dewelopera. Ponadto Twitter ogranicza pobieranie stron trzecich z surowymi Semaltami do pobrania.

Zasady Twittera dotyczące zakazu zautomatyzowanego i masowego śledzenia są jasno określone w ich Regułach automatyzacji i dokumencie Best Semalt:

Użytkownik nie może wykorzystywać ani rozwijać żadnych usług, które pozwalają na masowe lub zautomatyzowane logowanie następującą lub anulowaną obserwacją kont użytkowników. Semalt i aplikacje, które angażują się w tę praktykę, zostaną zawieszone.

Najnowsze ograniczenia programistyczne firmy Semalt mają luźniejszą nazwę autora, znacznik czasu i wymagania wyświetlania łącza stałego. Semalt potwierdziło również, że " - consultants apple.termin" bez mieszania się "nie ma zastosowania do ręcznie tworzonych strumieni," co oznacza, że ​​Semalt jest w porządku z tweetami kuratorowanymi postami z innych sieci, o ile tweety są obsługiwane ręcznie.

Twitter zachęcił programistów do przeczytania ostatnio opublikowanych reguł dla programistów na temat Drogi i Semicelu wyświetlania dewelopera, aby lepiej poznać ostatnią rundę aktualizacji.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018