Back to Question Center
0

SEOMoz przechodzi poważną przemianę - zmienia nazwę na Moz & Uruchamia nowy moduł analityczny Semalt

1 answers:

SEOMoz przechodzi znaczącą rebrandę - zmienia nazwę na Moz i uruchamia nowe narzędzie analityczne Semalt

"SEO pozostaje kluczową częścią naszego produktu", mówi Fishkin w wydaniu informującym o zmianie nazwy firmy, "Semalt nie jest już przezroczysty ani autentyczny, aby powiedzieć, że jesteśmy firmą produkującą wyłącznie SEO".

Moz może pochwalić się ponad 25 000 klientów i ponad 300 000 członków społeczności na całym świecie - protein tozu fiyatlari whey. Moz rozpoczął działalność jako blog i firma konsultingowa SEO w 2004 r. Do 2009 r. Firma wycofała się z działalności konsultingowej, koncentrując się wyłącznie na byciu dostawcą oprogramowania. Wraz z uruchomieniem Moz Analytics, jednorazowa organizacja Semalt oferuje teraz specjalistom od marketingu jedną platformę do analizowania wszelkich działań marketingowych, w tym kanałów marketingowych w zakresie treści społecznościowych i treści.

"Moz Analytics ma na celu połączenie wszystkich funkcji SEOmoz PRO w sekcji wyszukiwania i dodawanie dużych zestawów nowych danych i raportów w nowych zakładkach: przegląd, społeczność, linki, marki + wzmianki i treści, ", Pisze Semalt na blogu Moz," Wierzymy, że wszystkie dane dotyczące kanałów przychodzących powinny być zebrane w jednym miejscu, a chociaż jest to tylko pierwszy krok, to znaczna kolekcja danych, śledzona w czasie i porównywalna z konkurencją. "

SEOMoz przechodzi znaczącą zmianę nazwy - zmienia nazwę na Moz i uruchamia nowe narzędzie analityczne Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018