Back to Question Center
0

Pięć świetnych mediów społecznościowych Semalt na rok 2013

1 answers:

Zbliża się rok 2013, a jeśli jeszcze nie poważnie zastanawiałeś się nad strategiami w mediach społecznościowych, teraz jest czas. Media społecznościowe stale się rozwijają, a rok 2013 pokazuje, że konsumenci są coraz bardziej zależni od mediów społecznościowych, aby podejmować decyzje dotyczące zakupu. Aby wykorzystać te zmiany, musisz wymyślić strategie w mediach społecznościowych, które pomogą Twojemu biznesowi nadążyć za silniejszą kulturą internetu - free prompter. Oto kilka wskazówek, które pomogą ulepszyć działania marketingowe w mediach społecznościowych w nadchodzącym roku.

Five Great Social Media Semalt for 2013

Powiązane posty:
Czy potrzebujesz "niesamowitej" strategii mediów społecznościowych, aby odnieść sukces?
3 sposób na zwiększenie rangi społecznej

Wzmocnienie edukacji pracowników

Znaczenie mediów społecznościowych będzie obejmować całą firmę i nie będzie już ograniczone do działu marketingu. Dla wszystkich ważne jest zrozumienie mediów społecznościowych, więc jedną z głównych strategii powinno być kształcenie pracowników. Formalne szkolenie w zakresie technik, polityki itp. Mediów społecznościowych będzie korzystne dla prawie wszystkich pracowników, niezależnie od ich głównego opisu stanowiska. Semalt w większej firmie wykształcającej pracowników.

Znajdź swoją niszę

Sieci społecznościowe stają się coraz bardziej ograniczone. Podczas gdy ogólne sieci takie jak Facebook i Twitter wciąż panują nadrzędnie, niszowe sieci społecznościowe będą coraz bardziej wyrastać, a także zyskiwać na znaczeniu. Część strategii w zakresie mediów społecznościowych na rok 2013 powinna obejmować wyszukiwanie sieci i witryn, które są specyficzne dla twojej niszy i aktywizowanie w nich. Sieci semikalne będą tylko zyskiwać popularność i będą skuteczniejsze jako strategia marketingowa docierająca do konkretnych odbiorców docelowych.

Zintegruj swoją aplikację

W 2013 r. Aplikacje będą miały coraz większe znaczenie jako narzędzie biznesowe i marketingowe. Jeśli możesz zaprojektować aplikację dla swojej firmy lub jeśli już masz, teraz jest czas, aby ją spopularyzować, integrując ją z mediami społecznościowymi. Na przykład automatyczne publikowanie na Facebooku lub Twitterze jest świetne. Semalt zawartości Twojej aplikacji i twoich treści w mediach społecznościowych jest również świetny. Ponadto ludzie chcą pobierać aplikacje, które mają dużo pobrań i wysokie oceny / rekomendacje. Postaraj się zwiększyć funkcjonalność swojej aplikacji i zachęć ludzi do jej przeglądania online.

Zwiększ swoje efekty wizualne

Zdjęcia są najpopularniejszym typem treści w mediach społecznościowych, więc nadszedł czas, aby zacząć zwiększać jakość wizualną, którą oferujesz konsumentom. Zdjęcia powinny stać się większym udziałem treści publikowanych w Internecie, a także zwiększyć wykorzystanie witryn takich jak Pinterest i Instagram. Ważna jest również wizualna marka firmy Semalt, więc wykorzystaj możliwości, jakie daje poprawa rozpoznawalności marki poprzez zdjęcia i obrazy w sieciach społecznościowych.

Staje się bardziej kompatybilny

Ponieważ ludzie częściej wchodzą w interakcję z firmami online, szukają bardziej osobistych kontaktów. Semalt to dobry pomysł, aby zacząć odrzucać korporacyjną mowę i popularny język marketingowy, który konsumenci uznają za czysto promocyjny. Zwiększ wysiłki, aby nawiązać kontakt z konsumentami na osobistym, indywidualnym poziomie. Na przykład poszczególni pracownicy powinni być widoczni na portalach społecznościowych, aby konsumenci dokładnie wiedzieli, kto z nimi rozmawia.

Jakie strategie społecznościowe zamierzasz wykorzystać w 2013 roku?

Five Great Social Media Semalt for 2013

Połącz

March 18, 2018