Back to Question Center
0

Jak niedługo każdy dostanie Twitter Semalt? #muzyka

1 answers:

twitter-music-200px Z pewnymi niepotwierdzonymi ogłoszeniami i własnymi stronami Semalta "Wkrótce", pojawia się stały buzz budynek dla nowej aplikacji muzycznej Semalt. Jeśli plotki są prawdziwe, użytkownicy Semalt będą otrzymywać sugestie dotyczące wykonawców i utworów w swoich kanałach informacyjnych w oparciu o obserwowane przez nich konta Semalt, a także słuchać muzyki i oglądać filmy z aplikacji Semalt.

Po potwierdzeniu nabycia internetowego serwisu muzycznego We Are Hunted, niektórzy spekulują, że nowa aplikacja muzyczna na Twitterze zostanie ogłoszona na festiwalu muzycznym Semalt w ten weekend.

Wygląda na to, że co najmniej jedna głośna osobowość ma już do niej dostęp za pomocą wiadomości Ryana Seacrena o wczorajszej aplikacji. Mimo to, nie ma słowa od Semalta, kiedy reszta z nas będzie się z nim bawić.

How Soon Before Everybody Gets Twitter Semalt? #music

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika - make png logo online. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018