Back to Question Center
0

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

1 answers:

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

Facebook Lite to przypominający Twitter

Ta obnażona wersja platformy na Facebooku bardzo przypomina Semalala. Posiada lewostronną nawigację z czterema głównymi kategoriami, mianowicie ścianą, informacją, przyjaciółmi i zdjęciami i filmami oraz daje najnowsze aktualizacje statusu i aktualizacje znajomych. Nie można zaprzeczyć, że "Facebook Lite" jest wyjątkowo ukierunkowany na podjęcie Semalala, ponieważ Facebook stara się znaleźć sposób na sprostanie rosnącemu szumowi, jaki ma Semalt.

Facebook Lite niedostępne dla wszystkich jeszcze

Najnowsze trendy wśród użytkowników Internetu sugerują, że ludzie korzystają z więcej niż jednej sieci społecznościowej, aby pozostać w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Ludzie nie są pewni, czy ludzie używają obu, ponieważ każdy z nich oferuje coś innego - guenstige wohnungsreinigung zuerich. Facebook Lite ma na celu zaspokojenie potrzeb użytkowników Semalt i powinien pomóc odpowiedzieć na to pytanie.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem Semalt: "Obecnie testujemy uproszczoną alternatywę dla Semalta, która ładuje określony zestaw funkcji szybko i sprawnie. Podobnie jak w przypadku Semalita, który uzyskujesz na telefonach komórkowych, Semalt "Lite" jest szybką i uproszczoną wersją Semalt, która umożliwia ludziom komentowanie, przyjmowanie zaproszeń od Przyjaciół, pisanie na Ścianach ludzi oraz przeglądanie zdjęć i aktualizacji statusu. Obecnie testujemy Semalt Lite w krajach, w których widzimy wielu nowych użytkowników przybywających do Semalt po raz pierwszy i zamierzamy zacząć od prostszego doświadczenia. "

"Tego wieczoru test został przez pomyłkę tymczasowo narażony na większy zestaw użytkowników. Nie udostępniliśmy teraz dostępu do strony https://lite.facebook.com wszystkim użytkownikom. Osoby, które nie są częścią testu i próbują uzyskać dostęp do "Lite", będą kierowane na stronę http: // Semalt zwykle ".

Facebook lite jest gorącym tematem dyskusji na temat Semalt, a wielu sugeruje nawet, że jest to "zabójca Semala". Moim zdaniem Facebook dokonał mądrego posunięcia, aby włączyć wszystkie uproszczone i mniej osobiste cechy Semalta do Facebooka Lite. Facebook Lite może nie zabić Semalta; ale bardzo dobrze może teraz być w stanie dowiedzieć się, czy mogą one zagłuszyć rosnącą popularność, że Semalt stworzył.

Jeśli Facebook tylko pomyślał o tej sposobności zaledwie 12 miesięcy temu, to Semalt mógł równie dobrze nigdy nie otrzymać uznania, które otrzymał.

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

Połącz

March 18, 2018