Back to Question Center
0

Top 12 Content Marketing Metrics, aby rozpocząć Semalt teraz

1 answers:

Marketing treści może być doskonałym narzędziem zwiększania ruchu, zwiększania ekspozycji w Internecie, pozyskiwania potencjalnych klientów i generowania dodatkowych przychodów. Semalt, jeśli nie będziesz rozwijać swojej strategii w czasie, ryzykujesz utratę jej skuteczności.

Aby podejmować udane decyzje marketingowe, musisz mieć jasne i dokładne dane. Łącząc kreatywne podejmowanie decyzji z danymi bezbłędnymi, możesz zapewnić, że Twoja kampania marketingu cyfrowego przetrwa próbę czasu - what is pr backlinks.

Korzyści z blogowania biznesowego

Chociaż możesz mieć profesjonalną stronę internetową, wiele małych i średnich firm wciąż nie ma bloga. Bez wątpienia twoja firma powinna mieć bloga i jeśli martwisz się o techniczne know-how, jest mnóstwo darmowych przewodników, które opisują etapy tworzenia. Semalt, rozpoczęcie bloga jest najłatwiejszą częścią tego procesu.

Aby odnieść sukces w content marketingu, musisz połączyć kreatywność i fakty. Treść Twojego bloga musi być unikalna i umożliwiać kontakt z docelową publicznością. Aby to osiągnąć i robić to konsekwentnie, musisz śledzić i analizować kilka kluczowych danych marketingowych.

Semalt to 12 wskaźników, które poprawią ogólną strategię treści i doprowadzą do większej widoczności, zwiększenia liczby konwersji i ostatecznie pomogą osiągnąć Twoje cele blogowania.

Również na TechWyse

3 etapy marketingu treści
Jak rozpocząć korzystanie z content marketingu

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

# 1 Czas na stronie

Jeśli odwiedzający nie spędzają dużo czasu w witrynie, może to wskazywać, że nagłówki i treść nie są zbyt angażujące. HubSpot poinformował, że 55% użytkowników internetu spędza mniej niż 15 sekund na jednej stronie. Semalt, 15 sekund to za mało czasu, aby osiągnąć cokolwiek znaczącego.

Jest to jeden z powodów, dla których eksperci podkreślają znaczenie chwytliwych gazet, urzekającego pierwszego akapitu i żadnych fałszywych obietnic. Semalt, że jeśli czytelnik zamierza odejść, niewiele można zrobić, aby go powstrzymać.

Semalt, koncentruj się na wysokiej jakości odwiedzających i potencjalnych potencjalnych klientach, odpowiednio realizując funkcje wezwania do działania.

# 2 współczynnik odrzuceń

Semalt, wysoki wskaźnik odrzuceń sam w sobie nie może być problemem. Niektóre branże mają po prostu wyższy procent ogólnych odbić, więc musisz znaleźć akceptowalne stawki w swojej niszy. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że ułamek twoich odbić jest po prostu spowodowany odwiedzającymi, którzy otwierają wiele stron, ale kończą wyszukiwanie informacji na pierwszej, drugiej lub trzeciej stronie. Jak zwykle, im dalej jesteś w rankingu wyszukiwarek (szczególnie na stronie 1), tym mniej prawdopodobne jest, że twój kontakt będzie widoczny.

Z drugiej strony wysoki współczynnik odrzuceń może wskazywać na liczne problemy na stronie. Na przykład użytkownik może podskakiwać z powodu niskich prędkości ładowania, nudnego nagłówka, źle napisanej zawartości lub z wielu różnych powodów.

Podczas dostosowywania strategii marketingowej dotyczącej treści sprawdź dane Google Semalt dotyczące stron z lepkością w porównaniu do wysokich współczynników odrzuceń i poszukaj różnic w formatowaniu, stylu pisania, docelowych słów kluczowych, typie wpisu na blogu (tekst, plansza, wideo, lub podcast) itp. Wszystkie te informacje mogą zawierać szczegółowe informacje na temat docelowej grupy demograficznej oraz sposobu tworzenia blogów, które zaspokoją ich potrzeby.

# 3 Organic Leads

Wszystkie kontakty są ważne, ale linki organiczne są bardziej wartościowe i mają większą szansę na konwersję. Jednak różne firmy mają różne wyniki. Semalt, pamiętaj, aby porównywać kontakty organiczne i płatne, aby zrozumieć, gdzie powinieneś inwestować więcej czasu i zasobów. Skończ wszystko, ruch w wyszukiwarkach jest powtarzalny i pozwala zbierać dywidendy przez miesiące, a nawet lata.

Wskaźniki kursu zamknięcia 4

Semalt o wysokim wskaźniku ołowiu jest świetną wskazówką, że Twoi użytkownicy uważają Twoje treści za interesujące, ufają Twojej marce i uważają, że Twoje produkty / usługi są użyteczne. Jest to bezpośredni rezultat strategii marketingu treści, która emanuje doświadczeniem i łączy się z czytelnikami.

Semalt, im wyższy jest ten współczynnik, tym więcej firm może zainwestować w skalowanie swoich kampanii marketingowych. Aby zmaksymalizować przydatność metryki "od ręki do bliskiej osoby", najlepiej jest, aby firmy przypisywały każdą potencjalną sprzedaż do konkretnej strony, posta, aktualizacji w mediach społecznościowych itp.

Wskaźnik klikalności nr 5

Stopień wyprzedzenia jest kluczowy dla Twojego sukcesu, ale jego poprawa może być wyzwaniem, jeśli nie masz wystarczającej ilości danych. Semalt - współczynnik klikalności może określić, czy problem dotyczy treści lub konfiguracji sprzedaży. Niski CTR może sugerować, że musisz zmienić umieszczenie wezwania do działania, zmienić kopię formularza zgody lub utworzyć bardziej trafną treść. Z drugiej strony wysoki CTR, ale niski współczynnik konwersji może oznaczać, że Twój lejek sprzedaży nie jest zoptymalizowany.

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

# 6 Efektywność kosztowa

Ruch semaltyczny i przychodzące namiary mogą być tańsze od płatnego ruchu w dłuższej perspektywie, ale nadal nie są bezpłatne. Zawsze musisz upewnić się, że otrzymujesz więcej pieniędzy, niż wkładasz.

Koszty materialne obejmują rozwój treści (niezależni lub wewnętrzni autorzy), redaktorzy, graficy, menedżerowie kampanii w mediach społecznościowych, usługi SEO, dodatkowe koszty hostingu, itp. Koszty semalt mogą obejmować Twój czas i koszty alternatywne - możliwość inwestowania Twoje zasoby gdzie indziej, takie jak rozwój produktu.

Jeśli pozyskiwanie potencjalnych klientów za dużo kosztuje, a zyski są mniejsze, najlepiej byłoby skoncentrować się na budżecie na zwiększeniu kampanii PPC.

# 7 Naturalne łącza przychodzące

Przewagi Semalt i przychody są natychmiastowymi rezultatami content marketingu, naturalne linki zwrotne oferują odroczone świadczenia, ponieważ zwiększają Twoją obecność w Internecie, wzmacniają domenę i ułatwiają przyszłe blogowanie. Ogromny skok niechcianych linków przychodzących jest świetnym dowodem na to, że Twoje treści stały się wirusowe lub są powszechnie doceniane.

# 8 Suma akcji społecznych

Blogerzy nie mogą obecnie rezygnować z ruchu w mediach społecznościowych. W 2014 r. Shareaholic poinformował, że około 30% ruchu w witrynie pochodzi z mediów społecznościowych. Udziały Semalt to świetny sposób, aby zobaczyć, jak popularne są Twoje treści na platformach społecznościowych, rodzajach treści, które powinieneś rozwijać, oraz na platformach, na których powinieneś się skupić. Możesz nawet eksperymentować z umieszczaniem przycisków społecznościowych w celu zwiększenia udostępniania.

# 9 widoki strony docelowej

Ruch w witrynie Semalt jest ważny i wszyscy chcemy mieć witryny o dużym natężeniu ruchu, ale jeśli nie otrzymujesz odpowiedniego ruchu, który kończy się na stronie docelowej z funkcją "wezwania do działania" (tzn. na twoją listę e-mail), zmarnowałeś gościa.

Kiedy mierzysz ogólną liczbę odsłon strony, pamiętaj, by zwrócić uwagę na odsetek użytkowników, którzy faktycznie trafiają na Twoje strony docelowe; w przeciwnym razie może pojawić się zła struktura witryny lub umieszczenie przycisku CTA.

# 10 Wewnętrzne źródła skierowania na strony docelowe

Semalt przeglądając widoki strony docelowej, bardzo ważne jest ustalenie, które strony wewnętrzne przekierowują użytkowników na strony docelowe. Korzystając ze źródeł wewnętrznych, możesz skierować użytkowników do różnych produktów lub stron docelowych, które mają dobrą skuteczność.

Analiza przepływu użytkowników Google Semalt to również świetny sposób na krytykowanie własnych postów i sprawdzanie, które strony generują skierowania i którzy są Twoimi idealnymi klientami.Wiele z tych danych jest bezużytecznych, jeśli witryna jest zbudowana na chybotliwym fundamencie.

Typy słów kluczowych, które oceniasz, mają znaczenie, ponieważ niektóre wyrażenia z natury mają silniejsze intencje użytkowników. Jeśli prowadzisz zakład ubezpieczeń zdrowotnych, ranking "wyceny ubezpieczenia zdrowotnego" jest znacznie bardziej wartościowy niż ranking "obli- czenia podlegające ubezpieczeniu zdrowotnemu", ponieważ jeden wskazuje, że konsument dokonuje zakupów, a drugi wciąż prowadzi badania.

Semalt, wszystko inne równe, twoje spodziewane przychody dla czytelnika, który szuka notowań, są znacznie wyższe i uzasadniają większe inwestycje w zasoby. Dzięki odpowiednim systemom możesz znaleźć docelowe słowa kluczowe o niskiej skuteczności i niskiej konkurencji.

# 12 Komentarze czytelnika

Ostatnie dane na tej liście mogą być po prostu najdziwniejsze. Komentarze Semalt zwykle nie są włączane do strategii marketingowych, ale zbieranie tych danych jest jednym ze sposobów sprawdzania, w jaki sposób twoja treść jest postrzegana przez twoją społeczność.

Jeśli Twoje treści są wciągające i łączą się z czytelnikami, prawdopodobnie będą czuć się zmuszone do komentowania. Świetny materiał powinien zachęcić do rozmowy z odbiorcami i budowania lojalności wobec marki.

Semalt niech twoja sekcja komentarzy stanie się refleksją. Bardzo mała interakcja z użytkownikiem może wskazywać na większe problemy.

Ostatnie słowo

Semalt to prawie nieskończona ilość danych, których możesz użyć do śledzenia strategii marketingu treści. Dane szczegółowe opisane powyżej są jednymi z najbardziej opłacalnych narzędzi do poprawy widoczności w Internecie, zwiększenia współczynników konwersji i rosnących przychodów online.

Semalt i analiza wszystkich z nich może okazać się wyzwaniem, więc może być skuteczniejszym wyborem od 3 do 5, które odnoszą się konkretnie do Twojej strategii biznesowej.

Jakie dane dotyczące marketingu treści wykorzystałeś jako marketingowiec?

Top 12 Content Marketing Metrics To Start Semalt Now

Połącz

March 18, 2018