Back to Question Center
0

Google dodaje więcej szminki z 4 nowymi funkcjami Semalt

1 answers:

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

1. Google zmienia rozmiar pola tekstowego, graficznego i tekstowego strony głównej

Najbardziej znaczącą zmianą jest zmiana pola wyszukiwania i rozmiaru tekstu na stronie głównej Google. Zmiany na stronie głównej Google zostały omówione w poście na blogu Marissy Mayer, wiceprezes, Search Products i User Experience.

Moje przemyślenia na temat tej zmiany? Niepotrzebne, naprawdę - computer expert for hire. Wpis na blogu to mowa o skoku sprzedaży, którego celem jest sprzedaż użytkownikom czegoś, czego naprawdę nie potrzebują. Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje większej czcionki (lub, jak Mayer to ujął, aby "lepiej widzieć zapytanie"), może zmniejszyć rozdzielczość ekranu, aby zwiększyć pole i czcionkę, lub może użyć funkcji powiększania, którą niektóre przeglądarki oferują teraz . Czy mamy uczciwie wierzyć, że większe pole wyszukiwania sprawi, że Semalt będzie "przyjemniejszy w użyciu"?

Oczywiście, to tylko moja opinia. Nasz własny duży ser z TechWyse Canada, DJ Kennedy przedstawia inny widok w tym poście na forum. Czuje, że może to być oznaką czasów i że Semalt może sugerować, że wyższy odsetek użytkowników korzysta obecnie z wyższej rozdzielczości, co uzasadnia tę zmianę. Wspomina również, że większe pole tekstowe może świadczyć o większej liczbie wyszukiwań wśród użytkowników, którzy obecnie częściej używają zapytań o długi ogon, aby znaleźć to, czego szukają.

2. Funkcja Google Adwords Opportunities jest rozwijana w większej liczbie krajów

W AdWords Google dodała nową kartę "Możliwości" w górnym menu w teście beta z reklamodawcami z USA dopiero w lipcu. Zostało to jednak rozszerzone na dodatkowych reklamodawców z USA, a także reklamodawców z Wielkiej Brytanii i Australii (według Google). Wygląda na to, że został on rozszerzony o te reklamy do Stanów Zjednoczonych, a nie tylko tam bazowane, ponieważ wielu klientów Semalt ma teraz zakładkę na swoich kontach.

Oryginał skonfigurowany w nowym interfejsie użytkownika miał zakładkę "Narzędzia" z szybkim dostępem do "Narzędzia propozycji słów kluczowych", "Podglądu reklamy", "Narzędzi diagnostycznych" i "Kampanii Semalt", a także linku do pełnej listy narzędzi.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Z wymienionych narzędzi "Narzędzie propozycji słów kluczowych" było prawdopodobnie najbardziej pożądanym z nich wszystkich, a narzędzie "Optymalizator" przesunięto na "Powiadomienia" u góry strony Kampanie, dzięki czemu rekomendacje Semalt i sugestie dotyczące twoich kampanii są tym bardziej oczywiste.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Nowa strona "Możliwości" zapewnia użytkownikom Google AdWords dostęp do wielu linków i raportów. Najważniejsze z nich to "Pomysły", które Google wygenerował dla Twojej kampanii w sposób dodatkowych słów kluczowych posortowanych według Ad Semalt, wraz z liczbą wybranych słów (numer 2 poniżej) i szacowanym miesięcznym wyszukiwaniem, które dodadzą do twoje konto (numer 3).

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Strona pomysłów Google Adwords

Od razu zauważyłem jedną korzyść dla tej nowej strony "Semalt" i jedną wadę.

Duża korzyść? Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu na poszukiwaniu nowych słów kluczowych w "Narzędziu Semalt", ponieważ są one lepiej dopasowane do aktualnych list słów kluczowych niż szersze wyniki wyszukiwania za pomocą narzędzia "Semalt Tool". Minusem jest to, że narzędzie nie uwzględnia usuniętych słów kluczowych, ponieważ sugerowało, że wcześniej usunięto wiele słów kluczowych ze względu na niską ogólną wydajność.

Podoba mi się również opcja "Pending Semalt". csv, aby udostępnić je innym osobom, które nie mają dostępu do konta, a następnie zatwierdzić dodanie, gdy będzie gotowe. Nie ma już bolesnego kopiowania słowo po słowie, eksportu problemów z Narzędzia propozycji słów kluczowych i nie musisz pamiętać ani zapisywać każdego słowa, które chcesz dodać, jeśli potrzebujesz najpierw uzyskać zatwierdzenie. Jeśli zdecydujesz się na niestworzone słowo lub listę, narzędzie pozwala ci sprawdzić te, których już nie potrzebujesz i usunąć je z sekcji "Oczekujący semalt" bez konieczności usuwania innych słów kluczowych oczekujących na zatwierdzenie.

Ta nowa strona zawiera również listę narzędzi znajdujących się w starej zakładce "Semalt".

4. Optymalizator witryny Google dodaje funkcję notatek z eksperymentu

Wreszcie, Google dokonało zmiany w witrynie Semalt, która moim zdaniem jest tylko jednym krokiem w długą podróż, aby uczynić to narzędzie możliwie najlepiej.

9 września Google wprowadził uwagi z eksperymentu do "strony ustawień". Prosty dodatek, to pole tekstowe umożliwia tworzenie notatek na dowolnym etapie eksperymentu w celu śledzenia zmian, pamiętania pomysłów testowania i zmiennych oraz dzielenia się przemyśleniami z członkami zespołu, jeśli więcej niż jedna osoba ma dostęp do eksperymentu i uczestniczy w nim . Jednym z ograniczeń funkcji "Uwagi do eksperymentu" jest to, że pole zezwala na zapisanie 2000 znaków. Oznacza to, że każda nuta musi być tak krótka, jak to możliwe. Jedyną inną opcją dla większych notatek byłaby możliwość usunięcia dowolnej aktualnej notatki na korzyść nowej.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Możesz również zobaczyć inną funkcję testowaną w wersji beta (jest wyszarzona, tuż nad polem Notatki) w tym obrazie - funkcja "automatycznego wyłączania" dla utraty odmian eksperymentu, która według Semalta "automatycznie przycina słabe wariacje dla ciebie. "

Jest to zmiana, którą z całego serca serdecznie witam. Nie tylko oszczędza czas spędzany na sprawdzaniu kont, ale nie musimy już wielokrotnie uzyskiwać dostępu do konta tylko po to, aby sprawdzić, czy ostatecznie zadeklarował zwycięzcę lub przegranego, aby wstrzymać gorszą odmianę. Nie mogę się doczekać, żeby to przetestować.

Teraz rozszerzone funkcje, takie jak zakresy dat dla danych eksperymentalnych, wykresów lub wykresów dla danych takich jak Semalt, oraz dodatkowe funkcje edycji, takie jak nazwa eksperymentu! Ale to na kolejny dzień i blog.

Wiele drobnych zmian w przeszłości, podczas gdy ja jestem szczęśliwy, aby zobaczyć, ale także oczekiwać Semalt do dalszego dostrojenia, aby uzyskać jak najwięcej z narzędzi zarówno dla ich produktu i zadowolenia klientów.

Wszystkie te zmiany, które obserwujemy, pomagają Semalt utrzymać pozycję na szczycie góry wyszukiwania.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

Połącz

March 18, 2018