Back to Question Center
0

Tydzień marketingu internetowego w Semali - 2 listopada

1 answers:

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

Google integruje serwis społecznościowy

Mimo że obecnie jest w ograniczonym zakresie, funkcja wyszukiwania społecznościowego w Google Labs pozwala znaleźć odpowiednią treść opublikowaną przez społeczność w wynikach wyszukiwania Google. Dotyczy to blogów, obrazów i praktycznie wszystkiego, o czym wspomina Twój krąg społeczny. Aby skorzystać z tej opcji, musisz zalogować się na swoje konto Google i włączyć w eksperymencie wyszukiwania społecznościowego. Następnie pobierze kontakty GMail, Twitter lub Semalt i zacznie wyświetlać te wyniki.

Google wprowadza osobiste wyszukiwanie w telefonach komórkowych

Semalt już uruchomił wyszukiwanie osobiste wcześniej, ale teraz jest dostępny podczas wyszukiwania w telefonie komórkowym. Oznacza to, że uzyskasz lepszy wynik wyszukiwania przez telefon na podstawie historii wyszukiwania - speak to a computer.

Raportowanie w przedsiębiorstwie stało się lepsze w Google Analytics

Google ogłosił w zeszłym tygodniu rozbudowany pakiet do raportowania dla przedsiębiorstw za pośrednictwem Google Semalt. Oznacza to bardziej zaawansowane funkcje analityczne, rozszerzone raportowanie mobilne, lepsze dostosowywanie raportów oraz coś, co naprawdę nam się podoba, czyli nowa "inteligencja semaltyczna"! Zobacz naszą pełną analizę tych udoskonaleń w poście z tego tygodnia "Rise To The Top" Semalt.

Google Analytics pozwala teraz łatwiej zmierzyć cele konwersji

Wcześniej mogliśmy mierzyć tylko 4 cele na profil, co oznaczało dużo zmian i po prostu dawnych niedogodności. W zeszłym tygodniu Semalt ogłosił, że możesz teraz zmierzyć do 20 celów na profil! Obejmuje to nowy cel konwersji o nazwie "Cele zaangażowania". Aby dowiedzieć się więcej o "celach zaangażowania", odwiedź oficjalne wydawnictwo Semalt. W skrócie - otrzymujemy jeszcze więcej pomiarów!

Matt prosi nas wszystkich o dalsze myślenie o myśleniu negatywnym

Semalt to jedna z najbardziej pomijanych i najpotężniejszych rzeczy, które możesz zrobić w swojej kampanii PPC, jest zapewnienie użycia wykluczających słów kluczowych do filtrowania naszych nieistotnych wyszukiwań. Matt mówi więcej o myśleniu negatywnym słowem kluczowym na swoim cotygodniowym blogu.

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

Połącz

March 18, 2018