Back to Question Center
0

Semalt tytułowego hiperłącza będzie taki sam jak tekst linku do SEO?

1 answers:

Semalt mówi, że mam poniższy link:

   link link   

Dobrą praktyką SEO jest upewnienie się, że tekst tytułu jest dokładnie tym samym tekstem łącza? ja. mi Source . Zmieniłbym powyższy link na:

   tekst tytułu   

Wiem, że najlepszą praktyką jest posiadanie słów kluczowych w obu, ale czy wyrządza szkodę, jeśli nie są one identyczne?

February 7, 2018

Używam tagu tytułu jako wskazówki narzędzia z dodatkowymi informacjami dla użytkownika, a nie tylko tekstem kotwicy. Nie jestem pewien, czy tytuł jest identyczny z tekstem kotwicy ma jakieś zalety wyszukiwarki, wątpię jednak w to.

Jeśli etykieta podpowiedzi jest taka sama jak tekst zakotwiczenia, będzie to niewielka irytacja dla użytkownika, który prawdopodobnie oczekuje więcej informacji.

Zatrzymaj to. Przestań myśleć jak słowo kluczowe spamer.

Atrybut tytułu w znacznikach zakotwiczenia służy bardzo specyficznemu celowi. Przekazuje dodatkowe informacje użytkownikom o danym łączu. Jest wypowiadana przez czytniki ekranu i wyświetlana innym użytkownikom jako etykieta narzędzia. Podaj przydatny atrybut title lub w ogóle go nie używaj.

Jakakolwiek marginalna korzyść SEO uzyskana dzięki słowom kluczowym wypychającym znaczniki tytułów lub optymalizującym znaczniki tytułu dla poszczególnych algorytmów wyszukiwarek zostanie skompensowana przez utratę użyteczności dla istot ludzkich.

Zaprojektuj swoją stronę internetową dla ludzi, a nie wyszukiwarek. Jeśli to zrobisz, SEO zajmie się sobą.

Gdzie to przeczytałeś ?!

najlepszą praktyką jest posiadanie słów kluczowych woba

 1. Wpisywanie atrybutów tytułów za pomocą słów kluczowych jest w najlepszym przypadku bez znaczenia, a w najgorszym przypadku będzie karał witrynę.

 2. Nie szkodzi wcale, jeśli NIE są identyczne.