Back to Question Center
0

Czy maskowanie jest przydatne w Twojej kampanii SEO? - Expert Of Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Naruszenie warunków i wskazówek Google dla webmasterów może obniżyć pozycję witryny lub dostać się na czarną listę Google. Wielu webmasterów uważa, że ​​stosowanie technik SEO w czarnych kapeluszach zajmuje wysoką pozycję w wyszukiwarce wkrótce po rozpoczęciu tworzenia witryn. Ostatnio temat maskowania jest przedmiotem dyskusji w branży marketingu cyfrowego - usa casinos online no deposit.

The Content Strategist Semalt , Natalia Khachaturyan, wyjaśnia, że ​​maskowanie jest jedną z najbardziej eleganckich sztuczek używanych przez webmasterów do trafiania na rynki docelowe w czasie rzeczywistym. Jeśli chodzi o maskowanie, webmasterzy oszukują wyszukiwarki, przedstawiając treści odmienne od tekstu wyświetlanego potencjalnym odwiedzającym. Mówiąc prościej, maskowanie polega na programowaniu serwerów witryny w celu zwracania użytkownikom różnych wersji materiałów w porównaniu z treściami przesyłanymi do wyszukiwarek .

Jak Google reaguje na maskowanie

Znany również jako spam w wyszukiwarkach, maskowanie jest krótkoterminowym programem optymalizacji wyszukiwarki, który może całkowicie zrujnować Twoją przyszłą kampanię online. Wyszukiwarki nie lubią być oszukiwane. Przedstawianie pająków i botów za pomocą tekstów HTML i powracających użytkowników z wynikami obrazów jest naruszeniem, które może narazić na szwank twoją karierę jako marketingowca cyfrowego.

Webmasterzy wdrażają maskowanie na swoich stronach, mając wyłącznie na celu ulepszenie rankingów algorytmów poprzez oszukiwanie pająków i botów. Google penalizuje webmasterów wdrażających maskowanie stron internetowych i stron przez oznaczenie ich słowa kluczowego konwersji jako nieistotnego. Dalsze stosowanie technik SEO w czarnych kapeluszach na stronie e-commerce może prowadzić do efektu czarnej listy .

Korzystanie z pliku .htacess w celu wykonania maskowania w witrynie

Podnoszono niektóre pytania dotyczące sposobu maskowania. Aby uruchomić maskowanie i maskowanie strony w swojej witrynie, musisz być czujny i wystarczająco inteligentny. Cała idea maskowania w całości zależy od agentów użytkownika i adresów IP. Aby odnieść sukces w tej technice SEO z czarnymi kapeluszami, webmasterzy zbierają roboty indeksujące wyszukiwarki i szereg adresów IP, które pomagają im dostarczać treści .

Poprzez modyfikację pliku konfiguracyjnego .htacess przy użyciu modułu serwera Apache, webmasterzy pracują nad dostarczaniem treści, wykrywając skąd pochodzi adres IP. Jeśli serwer modułu "mod -writer" identyfikuje adres IP należący do robotów sieciowych, wygenerowany skrypt oferuje inną wersję oryginalnej treści .

Wspólne praktyki maskowania

Webmasterzy optymalizują tytuły, opisy i tagi Meta, aby uzyskać wysoką pozycję w algorytmach. Oto techniki SEO zoptymalizowane przez webmasterów w celu oszukania wyszukiwarek .

Maskowanie e-maili

Maskowanie e-maili jest jedną z technik SEO, które mogą spowodować, że twoja witryna stanie się na czarnej liście. Maskowanie e-maili polega na szyfrowaniu adresu i nazwy nadawcy w celu ukrycia ich tożsamości .

Witryny bogate w obraz

Przeszukiwacze sieci nie skanują obrazów. Bogata w obraz zawartość zawiera więcej galerii niż materiałów. Webmasterzy korzystają z modeli, aby uzyskać najwyższe oceny w odniesieniu do odpowiednich słów kluczowych .

Ponowne pisanie adresów URL

Znane również jako maskowanie adresów URL, Przepisywanie adresów URL jest techniką SEO w czarnych kapeluszach, która działa na zmianę adresów URL i pozostawienie treści nienaruszonej .

Maskowanie jest jedną z technik SEO w czarnych kapeluszach, których nie powinieneś rozważać w swojej witrynie. Maskowanie zależy od oszukiwania wyszukiwarek i oszukiwania pająków i botów. Niektóre witryny zostały umieszczone na czarnej liście w wyniku optymalizacji ich stron internetowych pod kątem technik SEO dotyczących czarnego kapelusza, takich jak spinning i cloaking. Zoptymalizuj witrynę pod kątem technik SEO w celu uzyskania najlepszego miejsca na konwersję słowa kluczowego .

November 26, 2017