Back to Question Center
0

DDoS Attack - Semalt Expert wyjaśnia, jak chronić swój serwer

1 answers:

Bezpieczeństwo sieci stało się dla webmasterów w ostatnich latach niezwykle ważnym zagadnieniem. Jest to spowodowanegroźby ataków hakerskich dokonywanych przez cyberprzestępców. Jednym z głównych problemów każdego webmastera jest Distributed Denial-of-Service(DDoS).

Menedżer sukcesu klienta Semalt ,Andrew Dyhan, daje wgląd w istotę ataku DDoS, aby pomóc powstrzymać hakerów przed spowolnieniem działania serwera.

DDoS jest częstą formą ataków napotykanych przez webmasterów - kumho 225 65 r17. Na najbardziej podstawowym poziomie, atakma na celu spowolnienie witryny, ale może spowodować awarię witryny i uniemożliwić odwiedzającym jej dostęp.

W przypadku ataków DDoS wyrównanych z aplikacją internetową, dostaje oprogramowanieprzeciążeni przez hakerów. W rezultacie aplikacja nie może poprawnie obsłużyć wymaganych stron internetowych.

Aby popchnąć serwer z uruchomioną aplikacją, atak DDoS jest ukierunkowany na:

  • Miejsce na dysku twardym
  • Pamięć serwera
  • Obszar baz danych
  • Wykorzystanie procesora
  • System zarządzania wyjątkami aplikacji
  • Przepustowość sieci
  • Pula połączeń z bazą danych

Ataki DDoS przeciwko aplikacjom internetowym obejmują:

1. Zablokowanie połączenia z bazą danych aplikacji przez utworzenie zapytań o dużym obciążeniu procesora.

2. Zakłócanie usługi osobie lub systemowi, w tym blokowanie użytkownikadostęp do witryny przez nieprawidłowe próby logowania, które powodują zawieszenie konta..

3. Zalewanie aplikacji internetowych w celu powstrzymania normalnego ruchu przed dostaniem się do witryny.

Ataki DDoS stały się metodą wyboru hakerów, ponieważ są prawieniemożliwe do ochrony przed, tanie w wykonaniu i wpływające na wielu użytkowników. Przez większość czasu wszystkie potrzeby hakerów są wystarczającei podatnym na atak celem przeniesienia witryny do trybu offline.

Jak te ataki działają?

Ataki DDoS rozpoczynają się od pojedynczego hakera lub kilku hakerów tworzących serięsystemy botów. Haker komunikuje poszczególne boty, aby konsekwentnie i regularnie generować ruch do określonej witrynypresja na serwerze strony.

Jeśli systemy bota mają dużą sieć, presja na serwerze może przynieśćUsiądź. Chociaż ataki te nie muszą ujawniać danych osobowych w porównaniu do innych technik hakerskich, nadal mają one negatywny wpływwpływ na firmy, które w dużej mierze polegają na czytelnictwie i sprzedaży internetowej. Ataki DDoS mogą kosztować firmę ponad 500 000 USD.

Ataki te niosą potencjał niszczenia reputacji marki i dawanianiewłaściwe wrażenie dla użytkowników. Gdy zostaną popełnione przez rywali biznesowych, dają przewagę konkurencyjną, umożliwiając im zbudowanie silniejszego,renomowana marka handlowa w porównaniu do Twojej pozornie nierzetelnej marki. W niektórych przypadkach cyberprzestępcy zagrażają webmasterom, aby mogli kontynuowaćzakłócanie usług, dopóki nie otrzymają określonej kwoty pieniędzy.

Ponadto dane zebrane z ataku DDoS mogą być wykorzystane przez hakerów do atakustrona internetowa w przyszłości. Zwykle ataki typu "follow-up" są po prostu oportunistyczne i występują, gdy atakujący zdają sobie sprawę, że strona jest bardzo podatna na atakico czyni go łatwym celem dla bardziej złożonych ataków w przyszłości.

Chociaż ataki DDoS są trudne do uniknięcia, można nimi zarządzać za pomocą SiteLocksystem bezpieczeństwa. Rozwiązania znalezione w systemie bezpieczeństwa SiteLock są w stanie zidentyfikować i zatrzymać niepotrzebny ruch generowany przezroboty z dostania się do Twojej witryny bez zakłócania normalnego ruchu.

System zabezpieczeń SiteLock chroni firmy przed różnorodnymi złośliwymi programamiataki obejmujące wyrafinowane typy ataków DDoS z wykorzystaniem Ochrony aplikacji internetowych, DNS i ochrony infrastruktury, które są najbardziej potrzebneważne aspekty ochrony DDoS.

November 23, 2017