Back to Question Center
0

Handy Porady od Semalt na temat wyboru najlepszego rodzaju zawartości dla kampanii SEO

1 answers:

Jeśli chodzi o SEO, zwiększanie zaangażowania potencjalnych użytkowników i budowanie widoczności w Internecie ma duże znaczenie. Search Engine Optimization dyktuje wykorzystanie interaktywnych treści do generowania ruchu na Twojej stronie i bycia wysoko ocenianą przez algorytmy. Wybór odpowiedniej strategii SEO dla Twojej firmy prowadzi do udanej kampanii w ogóle .

Błędna interpretacja codziennych fluktuacji rekordów oznaczanych jako większe trendy w witrynie może prowadzić do upadku biznesu online. Codzienne kontrole serwisów internetowych dają internetowym marketingowcom i konsultantom marketingowym szansę sprawdzenia trendu ich stron internetowych - servidor dedicado smtp. Decydując się na odpowiedni format do wykorzystania w projekcie, możesz dowiedzieć się więcej o napotykanym ruchu i liczbie odwiedzających, którzy klikają Twoje strony .

Nik Chaykovskiy, starszy menedżer ds. Sukcesu klientów Semalt , przedstawia tutaj 10 najważniejszych typów zawartości, które kształtują przyszły sukces kampanii SEO w sektorze biznesu online .

1) Korzystanie z galerii i zdjęć

Galerie wizualne odgrywają dużą rolę w SEO. Na przykład witryna oferująca zdjęcia dziesięciu najlepszych białych sukien na rynku uzyskałaby dużą liczbę odwiedzających .

2) Generowanie wielostronicowych przewodników. Przewodnik z wieloma stronami przekreśla cały proces, sprawiając, że odwiedzający znajduje się w dobrej pozycji do analizy przewodnika .

3) Treści wideo. Ponad 75% użytkowników preferuje czytanie treści za pomocą osadzonych filmów.

4) Złożone prezentacje danych. Wizualizowane dane przyciągają uwagę użytkowników na Twojej stronie i zwiększają odpowiedni rodzaj ruchu w witrynie Twojej firmy.

5) Skategoryzowane treści, które prowadzą odwiedzających do bardziej wszechstronnego dzieła .

6) Kompleksowa treść. Dobrym przykładem jest utwór Wearable's Best Fitness Trackers z 2016 roku, który jest obecnie wysoko oceniany w algorytmach.

7) Korzystanie z treści interaktywnych

8) Wpływ postów na blogu na SEO

9) Korzystanie z artykułów o krótkim kształcie

10) Artykuły o długiej ważności. Fermi Paradox jest dobrym przykładem długo cytowanych artykułów, który jest wysoce konwertujący w algorytmach .

Treść, która jest wysoce dostosowana na urządzeniach mobilnych, ma tendencję do wysokiej konwersji i zdobywania świetnych pozycji w Google Algorithms. Wykorzystanie punktów mocy i plików PDF daje potencjalnym odwiedzającym gorączkowy czas na ich otwarcie. Sukces kampanii SEO oznacza więcej umiejętności internetowych sprzedawców w ich dziedzinie wiedzy.

Odpowiadanie na pytania, które krążą wśród potencjalnych użytkowników, w znacznym stopniu przyczyni się do sukcesu kampanii SEO. Wprowadzanie nowych pomysłów i typów treści do projektu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek służy ekonomicznej pomyślności użytkowników. Unikaj ostrej konkurencji na rynku, śledząc wpływ wizualizowanych treści i postów opartych na wideo w witrynie. Zwiększenie ruchu i zwiększenie zaangażowania użytkowników dyktuje wysiłki nałożone na kampanię .

Jaki format lub rodzaj treści powinien być używany w kampanii SEO? To jest pytanie, które krąży w branży marketingowej. Jako marketer treści unikaj stosowania nowych typów treści tylko dlatego, że są nowe na rynku. Nie ignoruj ​​jednak nowo wprowadzanych formatów na rynku i zastanów się nad wykorzystaniem wielu podejść do słów kluczowych w celu spełnienia wymagań użytkownika.

November 24, 2017