Back to Question Center
0

Jak Hackers Hack - Semalt Expert Concerns

1 answers:

W każdym czynniku internetowym dotyczącym serwera zwykle istnieje ryzyko włamania. TheInternet obejmuje użytkownika wysyłającego i odbierającego informacje na serwer. W rezultacie większość tworzenia stron internetowych skupia się na użytkowniku inie stabilność systemu. Z tego powodu ludzie tworzą witrynę e-commerce, która może wykonywać te zadania w sposób przykładowy,ignorując fakt, że osoby o złych intencjach również mogą wykorzystać tę szansę. W związku z tym bezpieczeństwo Twojej witryny, jak również bezpieczeństwatwoi klienci zależą od tego, jak skutecznie możesz zwalczyć próby włamania.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym ludzie wykonują swoje ataki hakerskie. Celem hakerów jestznaleźć nieautoryzowane wejście online i uzyskać dostęp do informacji, które w przeciwnym razie pozostają w bazie danych serwera. W niektórych przypadkach mogą próbowaćprzywrócić witrynę za pomocą botnetów lub innych złośliwych metod. Wiele osób, które robią strony internetowe, takie jak blogi lub witryny e-commerce, zastanawiają sięjak hakerzy wykonują swoje ataki hakerskie. Aby skonfigurować środki i mechanizmy zapobiegania hakerom, trzeba zrozumieć, w jaki sposób hakerzywłamać się do stron internetowych.

Jack Miller, menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt ,Określa niektóre metody, których używają hakerzy, jak poniżej:

Ataki typu Cross Site Attacks (XSS)

Są to kody pośredniczone przez użytkownika, które mogą działać na serwerze i atakować osoby zagrożonekomputer..Haker rozpoczyna od nakłonienia użytkownika do kliknięcia linku, który jest szkodliwy. To łącze uruchamia skrypt w przeglądarce, gdziehaker znajduje kanały korzystania z innych exploitów. Na przykład haker może pobrać wszystkie dane przeglądarki, takie jak hasła i pamięć podręczną. Hakermoże również korzystać z funkcji przeglądarki, takich jak mikrofon, a także kamera internetowa zdalnie, bez zgody ofiary.

Injection SQL

Ten exploit wykorzystuje lukę w zabezpieczeniach niektórych języków programowania. Towykorzystuje głównie działa na stronach o słabej strukturze kodu. Na przykład witryna PHP może zostać poddana atakowi SQL injection.Haker próbuje jedynie uzyskać dostęp do bazy danych serwisu i uzyskuje wszystkie dane. Informacje, takie jak dane firmy, dane logowania użytkownika i kredytInformacje o karcie stają się w ten sposób podatne na atak. Ponadto atakujący może także pobierać, przesyłać lub edytować pola w kolumnach i wierszachdanych, z których korzystasz. W innych przypadkach hakerzy mogą korzystać z edycji pakietów, w której kradną dane podczas przechodzenia między serweramii użytkownika.

Wniosek

Kiedy tworzymy strony internetowe, nie rozpoznajemy potencjalnej straty hakerówzałożyć nasze firmy e-commerce. W rezultacie wiele stron internetowych jest zaprojektowanych tak, aby służyć klientowi bez hakerów. Hakerzy mogą przeprowadzićwiele procedur na stronie internetowej, z których większość może obejmować kradzież, oszustwo lub niewłaściwe postępowanie z prywatnymi informacjami. Krótko mówiąc, bezpieczeństwo twojegoWitryna, jak i twoich klientów, zależy od Ciebie, właściciela i administratora. Większość działań związanych z optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) ma na celu zwiększenieważność strony internetowej, jak również widoczność w SERP. Hakerzy mogą obniżyć witrynę w tym zakresie. Znajomość metod hakowaniamoże zaoszczędzić znaczną stratę firmy, a także zwiększyć domain authority w wyszukiwarkach ze względu na bezpieczeństwo Source .

November 23, 2017