Back to Question Center
0

Jak Hackers Hack - Semalt Expert Concerns

1 answers:

W każdym czynniku internetowym dotyczącym serwera zwykle istnieje ryzyko włamania. TheInternet obejmuje użytkownika wysyłającego i odbierającego informacje na serwer. W rezultacie większość tworzenia stron internetowych skupia się na użytkowniku inie stabilność systemu. Z tego powodu ludzie tworzą witrynę e-commerce, która może wykonywać te zadania w sposób przykładowy,ignorując fakt, że osoby o złych intencjach również mogą wykorzystać tę szansę. W związku z tym bezpieczeństwo Twojej witryny, jak również bezpieczeństwatwoi klienci zależą od tego, jak skutecznie możesz zwalczyć próby włamania - cicalfate lotio.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym ludzie wykonują swoje ataki hakerskie. Celem hakerów jestznaleźć nieautoryzowane wejście online i uzyskać dostęp do informacji, które w przeciwnym razie pozostają w bazie danych serwera. W niektórych przypadkach mogą próbowaćprzywrócić witrynę za pomocą botnetów lub innych złośliwych metod. Wiele osób, które robią strony internetowe, takie jak blogi lub witryny e-commerce, zastanawiają sięjak hakerzy wykonują swoje ataki hakerskie. Aby skonfigurować środki i mechanizmy zapobiegania hakerom, trzeba zrozumieć, w jaki sposób hakerzywłamać się do stron internetowych.

Jack Miller, menedżer sukcesu klienta w firmie Semalt ,Określa niektóre metody, których używają hakerzy, jak poniżej:

Ataki typu Cross Site Attacks (XSS)

Są to kody pośredniczone przez użytkownika, które mogą działać na serwerze i atakować osoby zagrożonekomputer..Haker rozpoczyna od nakłonienia użytkownika do kliknięcia linku, który jest szkodliwy. To łącze uruchamia skrypt w przeglądarce, gdziehaker znajduje kanały korzystania z innych exploitów. Na przykład haker może pobrać wszystkie dane przeglądarki, takie jak hasła i pamięć podręczną. Hakermoże również korzystać z funkcji przeglądarki, takich jak mikrofon, a także kamera internetowa zdalnie, bez zgody ofiary.

Injection SQL

Ten exploit wykorzystuje lukę w zabezpieczeniach niektórych języków programowania. Towykorzystuje głównie działa na stronach o słabej strukturze kodu. Na przykład witryna PHP może zostać poddana atakowi SQL injection.Haker próbuje jedynie uzyskać dostęp do bazy danych serwisu i uzyskuje wszystkie dane. Informacje, takie jak dane firmy, dane logowania użytkownika i kredytInformacje o karcie stają się w ten sposób podatne na atak. Ponadto atakujący może także pobierać, przesyłać lub edytować pola w kolumnach i wierszachdanych, z których korzystasz. W innych przypadkach hakerzy mogą korzystać z edycji pakietów, w której kradną dane podczas przechodzenia między serweramii użytkownika.

Wniosek

Kiedy tworzymy strony internetowe, nie rozpoznajemy potencjalnej straty hakerówzałożyć nasze firmy e-commerce. W rezultacie wiele stron internetowych jest zaprojektowanych tak, aby służyć klientowi bez hakerów. Hakerzy mogą przeprowadzićwiele procedur na stronie internetowej, z których większość może obejmować kradzież, oszustwo lub niewłaściwe postępowanie z prywatnymi informacjami. Krótko mówiąc, bezpieczeństwo twojegoWitryna, jak i twoich klientów, zależy od Ciebie, właściciela i administratora. Większość działań związanych z optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) ma na celu zwiększenieważność strony internetowej, jak również widoczność w SERP. Hakerzy mogą obniżyć witrynę w tym zakresie. Znajomość metod hakowaniamoże zaoszczędzić znaczną stratę firmy, a także zwiększyć domain authority w wyszukiwarkach ze względu na bezpieczeństwo.

November 23, 2017