Back to Question Center
0

Jak przekonać klientów do kupowania treści przyjaznych SEO

1 answers:

Znaczna liczba firm uważa, że ​​mogą płacić grosze za treści, ale ku ich zaskoczeniu, ich blogi nie zdobywają popularności, a ostatecznie produkty nie sprzedają. Liczba ich obserwatorów w mediach społecznościowych pozostaje wysoka, ale ich interwencje w marketingu internetowym nie napędzają ich.

Treści są krytyczne, ale firmy wciąż nie doceniają jego znaczenia. Max Bell, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt wyjaśnia, dlaczego ważne jest, aby witryna zapewniała świetne treści.

Wpływ halo

Jeśli twoja platforma internetowa ma złą treść, ludzie rozwiną wrażenie, że twój produkt jest zły. Psychologicznie efekt halo wyjaśnia, dlaczego ludzie, którzy wyglądają atrakcyjnie, często określani są jako godni zaufania. Sugeruje to, że jeśli Twoja treść jest dobra, publiczność również uzna, że ​​Twój produkt jest dobry.

Średnia zawartość

Efekt halo jest znaczący tylko wtedy, gdy ludzie zauważą ciebie i jeśli twoja zawartość jest zwyczajna, wtedy nikt cię nie rozpozna. Sieć to jedna wielka góra zwykłej treści, która jest mniej interesująca i słabo napisana. Twoi tani pisarze nie pomogą Ci wygrać z publicznością, ponieważ ludzie będą wybierać inne witryny, które mają dobrą treść..

Średnia zawartość nie może uzyskać linków do

Jeśli intensywnie inwestujesz w reklamę, a gdy ktoś uzyska dostęp do Twojej witryny, uzna, że ​​nie jest dla niego odpowiedni, wówczas inwestycja nie jest warta. Dzięki świetnym treściom będziesz w stanie przyciągnąć kupujących i czytelników przez długi czas.

Niesamowita treść ma nogi. Reklama nie ma

W niektórych przypadkach nie wszystkie świetne treści osiągną wiele, ale większość świetnych treści rozprzestrzenia się z czasem i kończy się udostępnianie w mediach społecznościowych i na innych platformach.

Super treść kojarzy twoją markę z pewną osobowością

Złe pisanie nie wpływa na ciebie, nie porusza cię i nie angażuje cię. W rzeczywistości można go nazwać jedynie marnowaniem atramentu. Z drugiej strony dobra treść może wiele zrobić. Tworzy połączenie, osobowość i uczucie. Jeśli chcesz, aby Twoje treści były fajne, musisz znaleźć osobę, która jest świadoma trendów dotyczących treści.

Uruchamia cię jako autorytet

Super treści są dobrze skonstruowane i wszechstronne, co sprawia, że ​​jesteś ekspertem w branży. Przyciągnie to wpływowych użytkowników, którzy są krytyczną publicznością, a kiedy zaczną publikować twoje treści, czytając swoją platformę i łącząc się z innymi stronami, wtedy dużo zbierzesz.

Zła zawartość nie jest warta inwestycji

Źle opracowana i napisana treść nie jest warta kapitału, który na nią wydatkujesz, ponieważ nie uda się wywrzeć wrażenia i ostatecznie żadna duża publiczność go nie przeczyta. Super treści będą kosztowne, ale mogą dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców i kształtować markę Source .

November 23, 2017