Back to Question Center
0

Konstruktywne porady firmy Semalt, które będą Cię chronić przed złośliwym oprogramowaniem

1 answers:

Złośliwe oprogramowanie oznacza błędy rozprzestrzeniające się na komputery za pomocą przeglądarki internetowej. Jednym słowem, jest to krótka forma złośliwego oprogramowania, które może zniszczyć komputer. Dlatego działa jak choroba rozprzestrzeniająca się przez hakerów.

Badanie Instytutu Ponemon ujawnia, że ​​prawie pięćdziesiąt pięć procent szkodliwego oprogramowania znajduje się w przeglądarce internetowej. W efekcie hakerzy mogą uzyskać dostęp do osobistych danych bankowych podczas przeglądania salda - macbook accessories. W związku z tym konieczna jest ciągła aktualizacja oprogramowania komputerowego w celu uniknięcia luki w zabezpieczeniach.

Alexander Peresunko, menadżer sukcesu Semalt , oferuje porównanie tego do samochodu z wczesnych lat 90-tych do nowoczesnego, który oczywiście jest bardziej ochronny. To samo dotyczy oprogramowania komputerowego i wymaga okresowej aktualizacji .

Rozważ Rachel jako przykład

Pani jest matką z dwójką dzieci, która pochodzi z północnej części Sydney. Jest również dobrze obeznana z umiejętnościami komputerowymi, ale nie aktualizuje swojego oprogramowania przeglądarki. Wyznaje, że unika ważenia ulepszenia swojego systemu operacyjnego komputera, mimo że otrzymuje stałe monity. W wyniku zachowania starego systemu umożliwiła hakerom umieszczenie złośliwego oprogramowania na swoim komputerze i zabrała jej szczegóły. Ponadto przyznaje się do notowania transakcji bez jej autoryzacji..Jej przykład jest jedną z wielu prawdziwych historii o tym, jak hakerzy używają złośliwego oprogramowania. Na przykład rząd Australii szacuje, że koszt cyberprzestępczości w gospodarce wynosi 1,65 miliarda USD .

Zawsze istnieje wyjście

Pomimo wyzwania związanego z cyberprzestępczością, istnieje drogo za niską cenę, aby zapewnić, że twoje dane nie zostaną w jakikolwiek sposób naruszone. Po pierwsze, mamy specjalistów od Identity Watch, którzy lepiej rozumieją złośliwe oprogramowanie niż hakerzy. Działają poprzez czuwanie w sieci w celu ustalenia, czy przestępcy zabierają ludziom szczegóły. Dlatego wszystkie osoby muszą zrobić, to wykonać kilka kroków, które ostatecznie sprawi, że jego komputer jest bezpieczny przed hakerami i innymi potencjalnymi zagrożeniami. Nasze towary są najlepsze, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo twojego systemu .

Trzy główne etapy obejmują rozpoczynanie od rejestracji w aplikacji Identity Watch, która staje się pierwszym krokiem do zabezpieczenia komputera. Po drugie, postępuj zgodnie z kolejnością, aktualizując system operacyjny natychmiast, ale nie później. Następnie upewnij się, że używane hasło jest wystarczająco silne i bezpieczne. Nie oznacza to miejsca dla takich powszechnych haseł, jak nazwisko członków rodziny, urodziny, a nawet twoje adresy. Jest to możliwe dzięki słowu, które składa się z dużej litery, małych liter i niemożliwe do odgadnięcia. To oznaczać koniec zabezpieczenia systemu komputerowego.

Identity Watch zapewnia klientom ochronę komputera dzięki najnowszym środkom bezpieczeństwa cybernetycznego. W najnowszym stuleciu narastają guru komputerów, tak samo jak hakerzy, co oznacza, że ​​musimy zapewnić najlepsze zabezpieczenie, którego nikt nie może ominąć. Wreszcie, logując się do Identity Watch, nie można ponownie martwić się o bezpieczeństwo swojego komputera .

November 23, 2017