Back to Question Center
0

Ochrona przed spamem: przewodnik od Semalta

1 answers:

Większość wiadomości e-mail zawiera wiadomości ze spamem w swoich folderach. Różnicowanie wiadomości spamowych od wiarygodnych źródeł jest niezwykle ważne dla każdego użytkownika.

E-maile ze spamem mogą zawierać szkodliwe trojany lub zamierzają podejmować inne działania, które oszukują ofiarę wyświetlającą ukryte zadanie z wezwaniem do działania. Spamerzy uzyskują dostęp do komputera i wysyłają e-maile z reklamami, których nie chcesz oglądać. W niektórych przypadkach spamerom udaje się włamać do systemu sieci komputerowej. Ten efekt może dać im dostęp do wiarygodnych wiadomości e-mail, które mogą sprawić, że pozują jako legalne osoby. W innych przypadkach spamerzy mogą wysyłać nieodpowiednie treści do dzieci, w tym do pornografii.

Trzymanie się z dala od spamu jest koniecznością dla osoby pracującej online. Aby uniknąć lub skanować spam, Lisa Mitchell, ekspert z Semalt , zaleca następujące środki.

1. Użyj oprogramowania do filtrowania spamu

Istnieje kilka rozwiązań antyspamowych, które służą do blokowania treści spamowych od nieznanych użytkowników. Te filtry skanują i wykrywają przychodzące wiadomości. Oprogramowanie może blokować wiadomości e-mail, które zawierają spam i pozwalają na legalne. Zainstalowanie tego oprogramowania blokującego może mieć korzystny wpływ na stabilność Twojej witryny, a także usprawnić niektóre działania SEO.

2. Mieć jednorazowy adres e-mail

W przypadku osób, które mają służbowy adres e-mail lub e-mail na blogu, konieczne jest skorzystanie z bezpłatnego adresu e-mail..Spamerzy mogą przechwytywać sieć i otrzymywać wiadomości e-mail na stronie internetowej. W takim przypadku mogą wysyłać wiadomości zawierające spam do wiadomości e-mail, które nie mają wpływu na czyjeś informacje. Spamerzy stosują taktyki, takie jak przynęta, reklamy i gratisy, które mogą łatwo zwabić ofiarę.

3. Nie klikaj łączy w wiadomościach spamowych

Te linki mogą wykonywać szkodliwe zadania, takie jak wstrzyknięcie SQL lub zahaczenie przeglądarki o złośliwe hacki. W innych przypadkach łącza te mogą wybierać kody na smartfonach, dzięki czemu mogą wykonywać funkcje, takie jak zdalne resetowanie fabryczne.

4. Filtruj wiarygodne i podejrzane narzędzia SEO

Wraz z nadejściem marketingu internetowego, spamerzy mają skuteczne techniki SEO, a także liczne narzędzia. Mają duży sukces w automatyzacji większości procesów, podobnie jak typowe metody marketingu internetowego. Spamerzy mają narzędzia do automatyzacji, które mogą pomóc im zebrać tysiące poprawnych adresów e-mail.

5. Nie otwieraj załączników w wiadomościach spamowych

Jednym z najprostszych sposobów na uzyskanie ataków z koni trojańskich jest otwarcie załączników zawierających trojany. Są to narzędzia generowane przez hakerów, które mają określone zadania, które wykonują na komputerze ofiary. Jednym z typowych sposobów, w jaki używają spamerzy, jest wysyłanie informacji o wykazie, katalogu lub koszyku w postaci pliku dokumentu w poczcie.

Wniosek

Każda osoba, która korzysta z komputera lub telefonu komórkowego w celu uzyskania dostępu do Internetu, jest przedmiotem spamu. E-maile ze spamem pochodzą od hakerów o złych intencjach w stosunku do ich celu. W zależności od podatności i nieświadomości ofiary te e-maile mogą skolonizować całą skrzynkę odbiorczą. Mogą wpływać na sposób działania stron internetowych i ostatecznie kraść od użytkownika. Trzymanie się z dala od spamu jest ważne. Spam może nie tylko spowodować utratę firmy, ale także obniżyć stronę internetową. Możesz uniknąć ataków spamowych, korzystając z tych wskazówek. W innych przypadkach możesz wykryć złośliwą wiadomość e-mail i uniknąć jej, co sprawi, że spamerzy zrezygnują z poczty e-mail Source .

November 23, 2017