Back to Question Center
0

Optymalizacje obrazu z Semalt

1 answers:

Artem Abgarian, Semalt Senior Customer Success Manager, twierdzi, że optymalizacja wizerunku SEO jest jedną z najważniejszych praktyk dla marketerów i blogerów, ale zawsze jest pomijana. Ruch wyszukiwania jest tracony, gdy wygrywa haste. Google podkreśla słabo zoptymalizowane zdjęcia i oddziela je od obrazów jakości w wynikach wyszukiwania. Jeśli napiszesz treść, a Twoje zdjęcie będzie pasowało do Twojego artykułu, Google zaprezentuje je w odpowiedni sposób, a obrazy mogą pojawić się wyżej w wynikach wyszukiwania, jeśli zostaną odpowiednio zoptymalizowane .

1. Zoptymalizuj obrazy dla SEO:

Jeśli chcesz poprawić ranking wyszukiwarek w swojej witrynie, zoptymalizuj obrazy do SEO. Wszystkie elementy, od nagłówka po linki wewnętrzne i wewnętrzne, powinny być odpowiednio zoptymalizowane i zgodnie z zasadami Google.

2. Nazwij zdjęcia odpowiednio:

Najczęściej ludzie nie nazywają swoich zdjęć przyzwoicie, a jeśli popełnisz ten sam błąd, są szanse, że Twoja strona nie uzyska lepszej pozycji. Powinieneś nazwać zdjęcia odpowiednimi słowami kluczowymi i frazami, które są istotne dla twoich treści. Upewnij się, że nazwy obrazów mają charakter opisowy, informując odwiedzających o zawartości .

3. Unikaj skrótów:

Bez względu na to, jaki rodzaj usług oferujesz, zawsze możesz znaleźć odpowiednie słowa kluczowe i wyrażenia. Konieczne jest unikanie skrótów w celu maksymalizacji ekspozycji witryny w Internecie. Na przykład nie powinieneś używać "pkg", gdy mówisz o "pakiecie" i nie piszesz "ind" zamiast "przemysłowy" .

4. Skondensuj elementy inne niż istotne:

Jeśli chcesz uwzględnić wymiary obrazu, nietypowe słowa lub cyfry, powinieneś schować je na końcu i spróbować zgnieść je razem. Przed publikacją artykułu upewnij się, że skondensowałeś i połączyłeś zbędne elementy graficzne.

5. Użyj poprawnie konwencji nazewnictwa:

Konieczne jest odpowiednie użycie konwencji nazw w celu zwiększenia ekspozycji witryny w wynikach wyszukiwania . Konwencje dotyczące produkcji i nazewnictwa nie oznaczają, że nie można używać obrazów zbiorczych. Zamiast tego zapewnia, że ​​jakość Twojej witryny nie jest zagrożona .

6. Wartość spójne nazwy i produktywności:

Jeśli używasz tego samego obrazu za każdym razem, gdy klient uruchamia nowy produkt, możesz utracić pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Na przykład, jeśli korzystasz z dziennika jako polecanego obrazu, nie powinieneś go używać więcej niż raz.

7. Szczegóły obrazu alt atrybuty:

Tekst alternatywny jest odpowiedni dla osób niedowidzących. Jeśli polegasz na nim, aby angażować coraz więcej czytelników, lepiej opisz szczegółowo atrybuty alt obrazu. Google uważa, że ​​tekst alternatywny jest niezbędnym i integralnym czynnikiem rankingowym .

8. Craft image titles:

Powinieneś mądrze tworzyć tytuły swoich obrazów i upewnić się, że tytuły te odnoszą się do nagłówka artykułu. Należy wstawić niektóre słowa kluczowe do tytułu zdjęcia, aby zwiększyć ekspozycję witryny w Internecie .

9. Dodaj podpisy:

Dodawanie napisów jest bardzo ważne, ponieważ pomaga stronie poprawić swój ranking. Spróbuj wymieszać słowa kluczowe i wyrażenia, dodając napisy.

10. Szczegółowy tekst kotwicy:

Możesz również dołączyć tekst zakotwiczenia, który poprowadzi użytkownika do innego artykułu Source . Szczegółowy tekst zakotwiczenia działa jak wsteczny link do Twojej witryny, coraz bardziej angażuje użytkowników i tworzy lepsze wrażenie

November 26, 2017