Back to Question Center
0

Przewodnik od Semalta: w jaki sposób Twoja firma może być cyfrowa

1 answers:

Dla większości firm, postęp technologiczny nowej ery cyfrowej stanowinieograniczony potencjał. Wiele firm korzysta z internetu ze względu na rosnący potencjał Search Engine Optimization (SEO). W rezultacie tak jestniezbędne, aby firma mogła wykorzystać Internet jako nowy kanał marketingowy, który może sprawić, że firmy będą dobrze prosperować.

Aby Twój cyfrowy biznes odniósł sukces w Internecie, dokładnie przeanalizuj te aspektyopisany przez Olivera Kinga, menedżera sukcesu klienta Semalt .

1. Inteligentne maszyny

Praca z maszyną szybko zastępuje ludzkie wysiłki. W innych przypadkach powstaje wzrostkorzystanie z inteligentnych urządzeń. W Internet of Things (IoT) analitycy przewidują, że do 2020 r. Ponad 20,8 miliarda "inteligentnych maszyn"będzie korzystać z połączenia internetowego. Zgodnie z najnowszą technologią typowe inteligentne urządzenia posiadają takie funkcje, jak:

  • Automatyzacja, jak samochody samo prowadzące samochód
  • Czujniki (takie jak czujniki IoT, takie jak NFC)
  • drukowanie 3d w celu fizycznego tworzenia licznych renderowań 3d
  • Udostępnianie interfejsów API umożliwiających tworzenie nowych ekosystemów internetowych
  • interakcje użytkownika, takie jak rozpoznawanie mowy, odciski palców iudoskonalanie wyszukiwań osobiście

2. Cognitive Computing

Sztuczna inteligencja (AI) przejmuje funkcjonowanie inteligentnej maszyny.Dzięki połączeniu różnych technologii komputery kognitywne mogą rozumować, współdziałać, uczyć się i rozumieć ludzki świat..W tej chwili inteligentne maszyny ze sztuczną inteligencją uzupełniają pracę ludzi. Pomagają w takich aspektach jakprzewidywania, a także wgląd w cenne zmiany. W świecie biznesu komputery mogą analizować trendy i dostarczać rozwiązaniaz dużym prawdopodobieństwem sukcesu.

3. Zmiana destrukcyjna

Technologia jest wysoce dynamiczna, szczególnie jeśli chodzi o IT. Ten postęp oznaczaże musisz być gotowy na nowe sposoby na lepsze prowadzenie interesów. Nowe techniki mogą obejmować poważne zakłócenia, takie jakzatrudnianie większej liczby pracowników i uznawanie korzystania z niektórych pracowników za nieważne. Zakłócenia mogą wiązać się z zatrudnianiem personelu do niektórych szkoleń onlinetechniki takie jak budowanie umiejętności. Tego typu zakłócenia nie są podejmowane w sposób miękki przez większość pracowników. Jak niektórzy stawiają opór, to jest twój obowiązekprzekonać ich o znaczeniu podejścia i długoterminowych korzyści w firmie.

4. Technologie cyfrowe

Obejmuje to powyższe czynniki, a także erę danych i analiz. Nowyfirmy zaczynają ze względu na liczne możliwości Internetu i komputerów. Na przykład w świecie sprzętu,strony internetowe personalizują swoje doświadczenia poprzez udoskonalanie treści dla swoich czytelników. Wyszukiwarki takie jak Google mają taką możliwośćprzewidywanie szukanego elementu wyszukiwania. W innych przypadkach reklama celowana przejęła Internet, zapewniając lepszy obrazanalizy rynku.

Wniosek

Firmy mogą korzystać z Internetu, aby uzyskać stały dopływ nowych klientów. Poprzez SEO, użytkownikówstworzyć silną obecność marki, a także zarezerwować zdrowe miejsce w SERP dla danego zestawu słów kluczowych. Ta sytuacja jest sercemmarketingu online. Każda firma stara się osiągnąć ten efekt. Powyższe czynniki mogą popchnąć twój biznes do włączeniaplatforma cyfrowa dotycząca niektórych kluczowych aspektów, które firma posiada Source .

November 23, 2017