Back to Question Center
0

Przewodnik od Semaltu do czyszczenia Chrome reklam, wyskakujących okienek i złośliwego oprogramowania

1 answers:

Najczęściej ludzie skarżą się, że ich przeglądarki Google Chrome regularnie przekierowują je na niechciane strony i wyskakujące reklamy. Te rzeczy pojawiają się, gdy przeglądamy internet lub próbujemy uzyskać dostęp do naszych profili w mediach społecznościowych. Jeśli widzisz takie rzeczy codziennie, są szanse, że Twój system komputerowy zostanie zainfekowany niechcianymi programami lub złośliwym oprogramowaniem .

Frank Abagnale, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt , wyjaśnia, w jaki sposób uwolnić swoją Chrome od irytujących reklam, wyskakujących okienek i złośliwego oprogramowania - certificaciones microsoft chile gratis.

Problemy z Google Chrome

Podczas przeglądania Internetu, jeśli widzisz któryś z tych problemów z Google Chrome, być może zainstalowałeś zainfekowany program lub złośliwe oprogramowanie do swojego systemu komputerowego:

  • Wyskakujące reklamy pojawiają się wielokrotnie.
  • Wyniki wyszukiwania lub strona główna Chrome zmienia ustawienia lub automatycznie zmienia się na inną stronę internetową
  • .
  • Jeśli widzisz nieznane paski narzędzi, rozszerzenia Chrome lub dziwne rzeczy raz na godzinę
  • .
  • Jesteś przekierowywany na znane strony internetowe i dziwne linki do pobrania.

Jak wyczyścić Chrome niechcianych reklam, wyskakujących okienek i złośliwego oprogramowania

Po pierwsze, ważne jest, aby nie pobierać nieznanego oprogramowania lub rzeczy z Internetu..Należy również unikać odwiedzania witryn dla dorosłych, ponieważ zawierają one najczęściej ślady wirusów i złośliwego oprogramowania.

Możesz wyczyścić Chrome niechcianych reklam, wyskakujących okienek i złośliwego oprogramowania, pamiętając o następujących rzeczach .

1: Usuń niechciane programy z Chrome (tylko Windows)

Jeśli używasz systemu Windows lub podobnego systemu operacyjnego, powinieneś użyć narzędzia do czyszczenia Chrome, które skanuje komputer w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i podejrzanych programów, oferując najlepsze sposoby na usunięcie ich wszystkich. Jeśli używasz komputera z systemem Linux lub Mac, powinieneś przejść do następnego kroku. Przejdź do narzędzia Chrome Cleanup Tool na komputerze z systemem Windows i pobierz oprogramowanie tak wcześnie, jak to możliwe. Kliknij Zaakceptuj i pobierz i daj mu trochę czasu na pobranie. Po zakończeniu pobierania system Windows poprosi o uruchomienie pliku lub nie; musisz kliknąć opcję Uruchom, aby Narzędzie do czyszczenia Chrome dokładnie przetestowało Twoje urządzenie. Powinieneś także kliknąć opcję Usuń, aby pozbyć się podejrzanych programów i wirusów.

2: Usuń niechciane programy (wszystkie komputery)

Jeśli kupiłeś lub pobrałeś program antywirusowy lub antywirusowy, powinieneś zainstalować go natychmiast i uruchomić, aby pozbyć się szkodliwych i podejrzanych plików. Możesz także wypróbować Malwarebytes; to oprogramowanie antywirusowe jest znacznie lepsze niż inne podobne programy, ponieważ usuwa niepotrzebne pliki i dane z komputera w ciągu kilku minut. Jeśli zainstalowałeś to oprogramowanie, są szanse, że Narzędzie do czyszczenia Chrome nie będzie działać poprawnie.

3: Zresetuj ustawienia przeglądarki (wszystkie komputery)

Możesz zresetować ustawienia przeglądarki, aby pozbyć się złośliwego oprogramowania i wirusów. W tym celu otwórz Chrome na urządzeniach komputerowych i kliknij opcję Ustawienia. Następnie powinieneś kliknąć opcje Zaawansowane i Resetuj, aby zresetować ustawienia przeglądarki, a to działa na każdym komputerze lub urządzeniu mobilnym. W przypadku jakichkolwiek problemów zalecamy zgłoszenie problemu dostawcy oprogramowania lub sprawdzenie Forum pomocy Chrome .

November 23, 2017