Back to Question Center
0

Przyjdź Сirca Essere Pubblicato Su 3 Piattaforme Di Contenuti Superiore? L'orientamento Da Esperto Di Semalt

1 answers:

Posiadanie wysokiej jakości treści nie jest jedynym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jeśli chce się opublikować dużą liczbę nazwisk w mediach, ponieważ muszą one mieć również strategię wejścia. Konkurencja w dalszym ciągu rośnie, szczególnie w przypadku firm takich jak Forbes, Huffington Post i Business Insider. Robi się trudniej, nawet jeśli wymagania wydawcy są różne.

Jeśli trzymać się strategii, dostarczonej przez wiodącego eksperta Semalt , Frank Abagnale, istnieje szansa na sukces.

Pitch oznacza wszystko

Treści mogą mieć wiele do życzenia, ale redaktorzy nie są jeszcze tego świadomi. Od autora zależy to od tego, zaczynając od wciągającego tonu. Pisarz, wydawca i przedsiębiorca David K. William twierdzi, że skala nie musi być po prostu dobra według standardów, ale astronomiczna ze względu na dużą ilość, którą redaktorzy otrzymują codziennie. Takie boisko musi mieć:

  • Wciągająca linia tematyczna, która zajmuje około 15-20 sekund czasu wydawcy.
  • Jasny i zwięźle napisany tekst.
  • Autorytatywny głos.
  • Dobrze zaopatrzony blog, który wspomaga grę.

Adekwatność i znaczenie

Te dwa aspekty wynikają głównie z potrzeb czytelnika. Autor powinien traktować każde miejsce gościnne jako szansę na rozwój marki, ale nie promuje treści. Daniel Vaczi dla AdHere stwierdza, że ​​dana osoba powinna badać ich publikację, aby określić, co jest ważne dla czytelnika. Redaktorzy powinni mieć powody, by wierzyć w treść, którą się rozwija. Dowiadując się o grupie docelowej, można na bieżąco śledzić trendy i nadal prezentować treści, które są dla nich ważne.

1..Zmiany w Huffington Post

Publikacja uwielbia gości blogerów, ale zamknęła okno dla nowych współpracowników w październiku 2015 r. Powodem, dla którego Catherine Alford, stała współpracowniczka, dla Careful Cents, była powódź treści na platformie, ponieważ pozwalała ona przesyłać i publikować. ich treść pojawia się natychmiast. Nie oznacza to, że pisarze nie mogą obsadzić postu gościa, ponieważ jest on tylko na czas nieokreślony. Potencjalni uczestnicy muszą teraz skorzystać z formy boiska.

2. Forbes kocha pisarzy prorockich

Forbes zajmuje się głównie pisarzami, którzy wcześniej opublikowali treści. John Steimle, stały współpracownik Forbesa, twierdzi, że publikacja dotyczy osób, które mają doświadczenie i mogą zobowiązać się do co najmniej artykułu tygodniowo. Można użyć mediów społecznościowych lub e-mail do kontaktu z Forbes. Jest to jeden ze sposobów nawiązania relacji z publikacją, która oferuje możliwość poznania sposobu jej działania i przygotowania gotowego chwytania.

Jeśli ktoś jest zadowolony z ich nachylenia, Forbes prosi o przesłanie go pocztą elektroniczną na adres idea@forbes.com.

3. Business Insider chce najwyższej jakości

Z ponad 60 milionami czytelników, publikacja oferuje wielką publiczność dla pisarza i wymaga jedynie specjalistycznej wiedzy w zamian. Taylor Lorenz wyjaśnia, że ​​większość dostawców BI to eksperci z różnych branż. BI prosi wszystkich potencjalnych współpracowników, aby przejrzeli istniejący materiał, aby wiedzieć, czego oczekują redaktorzy, przed udostępnieniem go.

Jest bardzo możliwe, aby opublikować "jednorazowe" w Business Insider. Przyjmują także oryginalne treści już na blogu, o ile twórcy mają na to prawa. Uczestnicy otrzymują zgłoszenie na adres contributors@businessinsider.com, podając dane uwierzytelniające, kategorię postów i link do wcześniej opublikowanych treści.

Wniosek

Uzyskiwanie ekspozycji na duże treści wymaga wiele pracy. Są chwile, kiedy ludzie tracą szczęście i pracują dla dużych wydawców. Jednak mimo, że droga jest długa dla innych, wyniki na końcu warte są każdego wysiłku. Budując blog i tworząc markę, a co za tym idzie postępując krok po kroku każdego redaktora, osiągnięcie tego celu staje się bardziej możliwe Source .

November 23, 2017