Back to Question Center
0

Przyjdź Сirca Essere Pubblicato Su 3 Piattaforme Di Contenuti Superiore? L'orientamento Da Esperto Di Semalt

1 answers:

Posiadanie wysokiej jakości treści nie jest jedynym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jeśli chce się opublikować dużą liczbę nazwisk w mediach, ponieważ muszą one mieć również strategię wejścia. Konkurencja w dalszym ciągu rośnie, szczególnie w przypadku firm takich jak Forbes, Huffington Post i Business Insider. Robi się trudniej, nawet jeśli wymagania wydawcy są różne.

Jeśli trzymać się strategii, dostarczonej przez wiodącego eksperta Semalt , Frank Abagnale, istnieje szansa na sukces.

Pitch oznacza wszystko

Treści mogą mieć wiele do życzenia, ale redaktorzy nie są jeszcze tego świadomi - computers morgan hill ca. Od autora zależy to od tego, zaczynając od wciągającego tonu. Pisarz, wydawca i przedsiębiorca David K. William twierdzi, że skala nie musi być po prostu dobra według standardów, ale astronomiczna ze względu na dużą ilość, którą redaktorzy otrzymują codziennie. Takie boisko musi mieć:

  • Wciągająca linia tematyczna, która zajmuje około 15-20 sekund czasu wydawcy.
  • Jasny i zwięźle napisany tekst.
  • Autorytatywny głos.
  • Dobrze zaopatrzony blog, który wspomaga grę.

Adekwatność i znaczenie

Te dwa aspekty wynikają głównie z potrzeb czytelnika. Autor powinien traktować każde miejsce gościnne jako szansę na rozwój marki, ale nie promuje treści. Daniel Vaczi dla AdHere stwierdza, że ​​dana osoba powinna badać ich publikację, aby określić, co jest ważne dla czytelnika. Redaktorzy powinni mieć powody, by wierzyć w treść, którą się rozwija. Dowiadując się o grupie docelowej, można na bieżąco śledzić trendy i nadal prezentować treści, które są dla nich ważne.

1..Zmiany w Huffington Post

Publikacja uwielbia gości blogerów, ale zamknęła okno dla nowych współpracowników w październiku 2015 r. Powodem, dla którego Catherine Alford, stała współpracowniczka, dla Careful Cents, była powódź treści na platformie, ponieważ pozwalała ona przesyłać i publikować. ich treść pojawia się natychmiast. Nie oznacza to, że pisarze nie mogą obsadzić postu gościa, ponieważ jest on tylko na czas nieokreślony. Potencjalni uczestnicy muszą teraz skorzystać z formy boiska.

2. Forbes kocha pisarzy prorockich

Forbes zajmuje się głównie pisarzami, którzy wcześniej opublikowali treści. John Steimle, stały współpracownik Forbesa, twierdzi, że publikacja dotyczy osób, które mają doświadczenie i mogą zobowiązać się do co najmniej artykułu tygodniowo. Można użyć mediów społecznościowych lub e-mail do kontaktu z Forbes. Jest to jeden ze sposobów nawiązania relacji z publikacją, która oferuje możliwość poznania sposobu jej działania i przygotowania gotowego chwytania.

Jeśli ktoś jest zadowolony z ich nachylenia, Forbes prosi o przesłanie go pocztą elektroniczną na adres idea@forbes.com.

3. Business Insider chce najwyższej jakości

Z ponad 60 milionami czytelników, publikacja oferuje wielką publiczność dla pisarza i wymaga jedynie specjalistycznej wiedzy w zamian. Taylor Lorenz wyjaśnia, że ​​większość dostawców BI to eksperci z różnych branż. BI prosi wszystkich potencjalnych współpracowników, aby przejrzeli istniejący materiał, aby wiedzieć, czego oczekują redaktorzy, przed udostępnieniem go.

Jest bardzo możliwe, aby opublikować "jednorazowe" w Business Insider. Przyjmują także oryginalne treści już na blogu, o ile twórcy mają na to prawa. Uczestnicy otrzymują zgłoszenie na adres contributors@businessinsider.com, podając dane uwierzytelniające, kategorię postów i link do wcześniej opublikowanych treści.

Wniosek

Uzyskiwanie ekspozycji na duże treści wymaga wiele pracy. Są chwile, kiedy ludzie tracą szczęście i pracują dla dużych wydawców. Jednak mimo, że droga jest długa dla innych, wyniki na końcu warte są każdego wysiłku. Budując blog i tworząc markę, a co za tym idzie postępując krok po kroku każdego redaktora, osiągnięcie tego celu staje się bardziej możliwe.

November 23, 2017