Back to Question Center
0

Różne typy słów kluczowych - Semalt Expert

1 answers:

Jedną z najlepszych rzeczy, jaką może zrobić webmaster lub zwykły właściciel witryny, jest zrozumienie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i różnych typów słów kluczowych. Aby uzyskać lepsze wyniki w wynikach wyszukiwania, ważne jest, aby użyć różnych słów kluczowych w swoich materiałach i rozsądnie wybrać frazy kluczowe. Nie byłoby błędem twierdzić, że nie wszystkie frazy i słowa kluczowe są równe. Niektóre z nich działają lepiej, a inne nie dają wyników jakości - tv online buy in india. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób wybierasz zestaw słów kluczowych i jakie są Twoje grupy docelowe. W trakcie tego artykułu Andrew Dyhan, menedżer sukcesu klienta Semalt , mówi o różnych typach słów kluczowych i ich właściwym używaniu .

Markowe słowa kluczowe

Markowe słowa kluczowe to te słowa kluczowe, które mogą pomóc w znacznym stopniu zdefiniować markę. W AdWord dostępnych jest wiele słów kluczowych. Możesz wybrać kombinację fraz, wariantów i słów, by utworzyć własne słowa kluczowe. Najlepszymi przykładami są Pixelbuilder, agencje cyfrowe, Leeds, Facebook i inne. Wszystkie są markowymi słowami kluczowymi i można je wykorzystać w całej treści, aby uzyskać lepsze wyniki wyszukiwania .

Nie byłoby błędem twierdzić, że markowe słowa kluczowe są niezbędną częścią strategii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Dlatego należy je mądrze wybierać, ponieważ poprawią one wiarygodność i widoczność witryny. Powinieneś wiedzieć, jak znaleźć markowe słowa kluczowe i jak odpowiednio pisać treści. Powinny istnieć kombinacje słów kluczowych, zwłaszcza jeśli uruchomiono nową markę, a jej nazwa nie jest znana większości osób w Internecie .

Niemarkowe słowa kluczowe

Jak już wspominaliśmy, że markowe słowa kluczowe i frazy zawierają nazwę marki, słowa kluczowe niemarowane to te, które nie mają nic wspólnego z Twoją marką. Zamiast tego używasz ich do rangowania witryny w wynikach wyszukiwarki. Na przykład Leeds Marketing, Agencja cyfrowa, NET Agencies, Leeds Company i tak dalej. Wszystkie są niemarkowymi słowami kluczowymi i można je wykorzystać w swoich materiałach, aby uzyskać dobre wyniki. Mogą one również odnosić się do Twoich produktów, usług i Twojej lokalizacji. Niemarkowe słowa kluczowe mogą być używane z wieloma kombinacjami i frazami. Dodatkowo możesz wstawić niektóre warianty i unikalne teksty, aby Twoja witryna znalazła się na szczycie wyszukiwarki Google.

Krótki ogon Słowa kluczowe

Krótkoterminowe słowa kluczowe są krótkimi słowami i powinny być stosowane w szerokim zakresie tekstów. Możesz użyć wielu krótkich słów kluczowych w tekście, aby uzyskać dobre wyniki, ale upewnij się, że są one odpowiednie dla Twojej marki i docelowych odbiorców. Krótkoterminowe słowa kluczowe są bardziej ogólne niż długie słowa kluczowe i mogą być używane wielokrotnie, co motywuje ludzi do kupowania usług i produktów. Niektóre z najlepszych przykładów to agencja cyfrowa, tworzenie stron internetowych, agencje internetowe, budowniczy sieci i inne.

Długi ogon Słowa kluczowe

Słowa kluczowe z długim ogonem są bardziej wyczerpujące i precyzyjne niż krótkie frazy i słowa kluczowe. Możesz użyć ich pojedynczo lub połączyć z szeregiem wyrażeń, aby uzyskać doskonałe wyniki. Na przykład moja marka jest cyfrowa. Tutaj należy wpisać nazwę marki i omówić inne marki tego samego typu, aby zaangażować coraz więcej użytkowników. Możesz modyfikować lub zmieniać słowa kluczowe z długiego ogonka na podstawie Twoich wymagań i oczekiwań.

November 24, 2017