Back to Question Center
0

Semalt: Dodawanie tekstu alternatywnego do Twojej kampanii SEO

1 answers:

Optymalizacja obrazu i SEO strony to dwa główne etapy skutecznej kampanii SEO i wiesz, że projekt Twojej kampanii SEO będzie określał ranking Twojej witryny w wyszukiwarkach . Obrazy odgrywają ważną rolę w tym, co sprawia, że ​​projekty działają. W niektórych okolicznościach subskrybent nie będzie prawidłowo widział obrazów w kampaniach SEO, ponieważ nie używasz tekstu alternatywnego. Ross Barber, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt nauczy Cię, jak dodawać tekst alternatywny do kampanii SEO, aby subskrybenci mieli wspaniałe doświadczenie - parchi giochi al chiuso a napoli.

O tekście alternatywnym:

Tekst alternatywny (tekst alternatywny) to wyczerpujący opis obrazu w kampanii. Jest wyświetlany, gdy subskrybenci nie mogą prawidłowo uzyskać dostępu do obrazów. Alt text lub alt tags pomagają subskrybentom poznać wartość twoich zdjęć i charakter twoich treści. Dodatkowo, teksty alt są integralną częścią nie dekoracyjnych obrazów. Nie należy używać znaczników alt lub tekstu alternatywnego w dekoracyjnych obrazach. Może wydawać się to nieistotne, ale tekst alternatywny odgrywa istotną rolę w angażowaniu subskrybentów, gdy nie mogą zobaczyć obrazów, więc powinieneś to zawrzeć we wszystkich kampaniach SEO .

Tekst alternatywny i dostępność

Tekst alternatywny jest bardzo ważny dla osób używających czytników ekranu, więc nie należy go ignorować i uznać tekst alternatywny za główną praktykę w zakresie dostępności poczty e-mail. Bez tekstu alternatywnego czytniki ekranu poinformują subskrybentów o tym, że obraz jest tam obecny, ale nie ma on możliwości znalezienia informacji dostarczonych przez Twój obraz .

Wyświetlanie tekstu i obrazu alternatywnego:

Jeśli twoje zdjęcia nie pojawiają się w skrzynce odbiorczej abonenta, jego klient poczty e-mail może blokować obrazy. Ze względów bezpieczeństwa różni klienci poczty e-mail wyłączają lub blokują obrazy na stałe. Twoi subskrybenci będą musieli włączyć wyświetlanie obrazu, a jeśli zablokowali zdjęcia, zobaczą tylko Twój tekst alternatywny .

Wskazówki dotyczące skutecznego tekstu alternatywnego:

Oto kilka wskazówek, które pomogą ci napisać odpowiedni tekst alternatywny .

1. Krótkie:

Powinieneś zawsze przechowywać krótki i czytelny tekst alternatywny, aby subskrybenci mogli łatwo przejść do innych wiadomości. Spróbuj napisać tylko dwa zdania jako tekst alternatywny .

2. Używaj właściwych znaków interpunkcyjnych:

Czytnik ekranu używa znaków interpunkcyjnych, aby zrozumieć, gdzie zatrzymać się podczas czytania treści, dlatego powinieneś używać poprawnych znaków interpunkcyjnych w tekście alternatywnym .

3. Unikaj używania cytatów:

Tekst alternatywny dodawany do nieprzetworzonej sekcji HTML kampanii używa cudzysłowów do określania miejsca rozpoczęcia i zakończenia faktycznego tekstu. Ważne jest, aby unikać używania cudzysłowów, ponieważ dodatkowe znaki mogą złamać kod HTML .

4. Powtórz tekst, który pojawia się na zdjęciach:

Powinieneś zawsze przechowywać informacje w pierwotnym tekście swojej wiadomości i nie powinno to być zapisane na twoich zdjęciach. Jeśli jednak twoje obrazy zawierają tekst, możesz powtórzyć informacje w sekcji tekstu alternatywnego, aby czytelnikom nie umknęło nic ważnego .

Dodaj tekst alternatywny do obrazów:

Istnieją różne sposoby dodawania tekstu alternatywnego do zdjęć w programie MailChimp. Procedura, której używasz, zależy od lokalizacji zdjęć. Aby dodać tekst alternatywny do obrazu w blokach treści, takich jak grupa obrazów, podpis obrazu i karta graficzna, należy przejść do opcji projektu w Kreatorze kampanii. Następnym krokiem jest kliknięcie bloków obrazu, nad którymi chcesz pracować. Tutaj powinieneś kliknąć przycisk Alt i wstawić tekst alternatywny do swojego zdjęcia. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku Aktualizuj przed zapisaniem ustawień .

Jeśli masz kodowane własne szablony, powinieneś dołączyć atrybut alt dla wszystkich obrazów. Wstaw atrybut alt w sekcji tagów graficznych i napisz tutaj swój tekst alternatywny.

November 26, 2017