Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak zatrzymać spam kierujący za pomocą filtrów Google Analytics

1 answers:

Firmy internetowe wymagają generowania ruchu i zwiększania liczby konwersjiprzetrwać na rynku. W takim przypadku funkcje analityczne odgrywają dużą rolę w osiąganiu ruchu o dużej wartości i zwiększeniu liczby konwersji. Biznesz jedynym celem generowania ruchu na swojej stronie internetowej powinny mieć tendencję do określania, który ruch dokonuje konwersji w punkcie awysoka ocena. Przeważnie firmy generują treści w celu zaspokojenia potrzeb i specyfikacji klientów - black & cream wedding hats. Generowanie świeżej i oryginalnej treścizawsze zalecane, jeśli chodzi o content marketing.

Problemy pojawiają się, gdy spam odsyłający, przeciwnik analityczny, który zmienia dostępnedane biorą udział w traffickingu. Spam związany z poleceniami działa w celu zmiany dokładności danych przez zakłócanie rejestrowanych numerów, co jest bardziej prawdopodobneruch drogowy. Na szczęście Google ma to pod ręką, aby upewnić się, że firmy, które chcą odnieść sukces online, nie zawodzą.

Czekamy na dokładne dane dla Twojej firmy B2B i B2C? Michael Brown, the Semalt Customer Success Manager, oferuje Twojej uwadze przewodnik, który pomoże Ci osiągnąć sukces bez napotykania jakichkolwiek problemów.

Przejęcie Polecającego na spamie polecającym

Dla początkujących, którzy potrzebują podstaw, stroną odsyłającą jest strona internetowa, która jest ważna, kiedyużytkownik przechodzi z jednej strony internetowej do drugiej. Jeśli użytkownik kliknie link, który pochodzi z jakiegoś artykułu, link będziebyć wskazane w Google Analytics jako źródło odesłania. Źródła referencyjne są wykorzystywane głównie do generowania wglądu w to, jak cenny jest linkjest do strony internetowej firmy..

Informacje na temat spamu polecającego

Spam polecany jest przede wszystkim dwoma typami, które obejmują:

Spam ze strony kierowców robót gąsienicowych

  • Jest to fałszywy spam odsyłający, który działa na zasadzie fałszywej. Spam działa przezfałszowanie referrer i nadanie mu idealnej nazwy do generowania ruchu i wyświetlania w raporcie Google Analytics. Spowrotność skierowań spam nadal trwawysyłanie linków do Twojej witryny w celu zwiększenia ruchu. Jednak nazwa używana przez spam polecający jest zawsze fałszywa i nieetyczna, jak to się dziejespam odsyłający ghosta

Spam polecający Ghost

  • Spam polecany przez Ghost jest w większości obsługiwany przez nieuczciwego marketera cyfrowego z wyłączną odpowiedzialnościącelem promowania określonej strony

Blokowanie spamu ze strony odsyłającej za pomocą Google Analytics

Google Analytics najskuteczniej blokuje zarówno robota, jak i spam odsyłającyskuteczny sposób. Aby uzyskać listę wszystkich spamów polecających, przejdź do Google Analytics i kliknij kartę raportowania. Wybierz przedział czasuchcesz, a następnie wybierz odbiorców i rozwiń opcję sieci. Przejdź przez nazwy hostów i zbierz wszystkie nieprawidłowe nazwy hostów. Stwórzwyrażenie regularne, które będzie filtrować wszystkie nieprawidłowe nazwy hostów i odesłania w Google Analytics.

Marketerzy cyfrowi mogą również blokować spam odsyłający za pomocą źródła kampanii. To jestnie tylko niezawodną opcją blokowania spamu polecającego, ale i prostszego. W tej opcji nie wykonuje się filtru nazwy hosta, ale raczejźródło kampanii. Mieć skuteczną kampanię w swojej witrynie, skutecznie radząc sobie ze złośliwymi zagrożeniami i spamem polecającym.

November 23, 2017