Back to Question Center
0

Semalt Expert - Jak sprawić, by Twoje dzieci rozumiały i unikały złośliwego oprogramowania

1 answers:

Jesteśmy świadomi faktu, że większość szkół nie uczy dzieci, jak zachować bezpieczeństwo w Internecie i jak unikać złośliwego oprogramowania i wirusów. Być może ważne jest zrozumienie znaczenia technologii informatycznych w naszym życiu i umiejętność rozwiązywania problemów związanych z technologią. W tym celu musielibyśmy nauczać podstaw naszych dzieci. W przeciwnym razie nie ma szans na osiągnięcie sukcesu .

Ryan Johnson, czołowy ekspert z Semalt , dzieli się swoim doświadczeniem i podaje kilka przydatnych wskazówek dla dzieci, aby zachować bezpieczeństwo w Internecie - security camera for small office.

W jaki sposób nasze dzieci spędzają czas w Internecie

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób nasze dzieci spędzają czas w Internecie. Kolejne pytanie brzmi: jak możemy pomóc im zrozumieć złośliwe oprogramowanie i jak się go pozbyć. Możemy pomóc im w zrozumieniu złośliwego oprogramowania i wirusów, zapewniając im regularne zadania. Obowiązkiem naszych nauczycieli jest zapewnienie dzieciom zadań związanych z komputerem i pomoc w ich rozwiązywaniu.

Nauczanie dzieci odpowiednich filmów

Duża liczba filmów wideo na temat wirusów komputerowych jest dostępna w Internecie..To prawda, że ​​większość filmów nakierowanych jest na dorosłych, ale to nie znaczy, że nasze dzieci nie mogą czerpać z nich korzyści. Wiele filmów na YouTube mówi ludziom, jak dostosować swoje ustawienia zabezpieczeń i jak regularnie pobierać przyjazne aplikacje i gry. Tak więc obowiązkiem naszych rodziców i nauczycieli jest dostarczanie dzieciom przydatnych filmów na podstawie ich poziomu klasowego i zdolności umysłowych. Ostatnio znalazłem kilka wiadomości dotyczących zagrożeń internetowych. Możemy dzielić się tymi dziełami także z naszymi dziećmi, aby mogły czytać i uczyć się nowych rzeczy .

Prezentacje PPT

Tak, to prawda, że ​​używam prezentacji PPT, aby uczyć moje dzieci dużo tylko o bezpieczeństwie i bezpieczeństwie. Pierwszą rzeczą jest dostarczenie dzieciom wielu filmów i prezentacji PPT o złośliwym oprogramowaniu i wirusach oraz o tym, jak się ich pozbyć. Po przejściu przez dostarczony materiał, następnym krokiem jest zadać kilka pytań, aby sprawdzić, czy nauczyli się wszystkich podstaw, czy nie. Ludzie, którzy uważają, że ich dzieci są bezpieczne podczas surfowania po Internecie lub korzystania z mediów społecznościowych popełniają wielki błąd. Jest wiele rzeczy, które wymagają naszej uwagi, i oczywiście powinniśmy przekazywać wiedzę naszym maluchom na ich bezpieczną przyszłość. W przypadku dzieci poniżej siódmego roku życia możemy uzyskać wersje książek obrazkowych, które są związane z wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Dzięki tym książkom możemy ich nauczyć, jak przygotować się na przyszłość i jak zapewnić im bezpieczeństwo w Internecie .

Wniosek

Jeśli chodzi o wirusy i złośliwe oprogramowanie, zarówno dorośli, jak i dzieci muszą nauczyć się podstaw. Dla wszystkich bezpieczeństwo online jest obecnie jedną z głównych trosk. Jeśli nie będziemy zwracać uwagi na oprogramowanie antywirusowe i programy antywirusowe, grozi nam utrata wszystkich naszych danych i poufnych plików. To samo powinno być nauczane naszym dzieciom. Korzystając z mediów społecznościowych, powinni upewnić się, że ich profile i hasła nie zostały zhackowane. Nauczyciele powinni więc zorganizować dodatkowe lekcje dla dzieci, aby prowadzić wykłady na temat złośliwego oprogramowania i wirusów .

November 23, 2017