Back to Question Center
0

Semalt Expert On Infection, Spyware and Malware Security Guide

1 answers:

Złośliwe oprogramowanie (termin oznaczający złowrogi program) to aplikacja przeznaczona do penetracji lub uszkodzenia komputera w przypadku braku zgody użytkownika. Złośliwe oprogramowanie zawiera robaki, infekcje komputerów PC, ogiery trojańskie, programy szpiegujące, scareware i to tylko wierzchołek góry lodowej. Może być dostępny na stronach i wiadomościach lub ukryty w dokumentach do pobrania.

Idealnym sposobem na powstrzymanie się od skażenia jest uruchomienie przyzwoitego, wrogiego programu ochrony przed infekcjami, przerywanie pracy programów szpiegujących, powstrzymywanie się od podsłuchiwania podejrzanych połączeń e-mail lub witryn. Niezależnie od tego, oszuści są trudni: od czasu do czasu złośliwe oprogramowanie jest chytrze zamaskowane jako e-mail od towarzysza lub pomocnej strony. Rzeczywiście, nawet najbardziej ostrożni użytkownicy sieci będą prędzej czy później dostać wirusy - support service provider.

W przypadku braku szansy, istnieje wiele bezpłatnych programów interwencji dostępnych dla umożliwienia ewakuacji. Igor Gamanenko, menedżer sukcesu klienta Semalt , wymienia kilka poniżej .

Oprogramowanie typu Scareware:

Przeglądasz i pojawia się wszystko, co nagłe, wyglądające na naprawdę wyglądające, i zauważa, że ​​na Twoim komputerze występuje problem, na przykład: "Twój komputer może być zanieczyszczony szkodliwymi programami szpiegującymi. Wymagane jest szybkie wydalenie. Aby sprawdzić, kliknij "Tak" .Nie wiesz, czy to prawda, czy nie, jakie podejście przyjmiesz? Bądź ostrożny, to może być scareware .

Programy szpiegujące

Monitoruje ekrany i gromadzi dane na temat ciebie, twojego komputera, jak również twoich perwersyjnych skłonności bez twojej zgody - w przeważającej części, w celu promowania celów. Może również gromadzić dane z manuskryptu Twojego adresu, a nawet słowa kluczowe.

Infekcja:

Aplikacje złośliwe, które mogą się replikować i niszczyć różne komputery osobiste .

DARMOWY PROGRAM ANTYWIRUSOWY

Towarzyszące programy działają niezauważalnie, chroniąc komputer przed zanieczyszczeniem .

Avast

Bezkonkurencyjny program antywirusowy zdominowany przez programy szpiegujące, wrogi wobec rootkitów i związany z tym stały samozabezpieczenie.

AVG FREE

Aplikacja przeciwko infekcji Grisoft, która naturalnie chroni komputery przed infekcjami, zapewniając wygodną bazę danych infekcji i bezpieczeństwo.

Microsoft Security Essentials

Zapewnia ciągłe bezpieczeństwo komputera chroniącego przed infekcjami, programami szpiegującymi i różnymi złowrogimi aplikacjami.

Sandboxie

Utwórz bezpieczny segment na swoim komputerze, aby zapewnić bezpieczniejszą przeglądarkę internetową dzięki tej bezpłatnej aplikacji. To wyjątkowy instrument dla dalszych klientów.

Wszechstronne bezpieczeństwo

Na początek, upewnij się, że wprowadzasz najnowszy program, który odświeża twoje ramy robocze. Często zawierają one aktualizacje zabezpieczeń i zapewnienia, aby zapewnić sobie gadżet. Oficjalnie zanieczyszczone? Napraw to.

DARMOWE aparaty SPYWARE / Eradykacyjne

Towarzysząca aplikacji analizuje ramy pod kątem złośliwego oprogramowania, niszcząc wszelkie możliwe do wykrycia zanieczyszczenia.

SUPERAntiSpyware

Bezobsługowy program do usuwania złośliwego oprogramowania, który podobnie zajmuje się rootkitami, robakami, programami szpiegującymi, pasożytami i programami reklamowymi.

Malwarebytes

Wyjątkowo szanowane i odnoszące sukcesy oprogramowanie rozpoznające i usuwające szkodliwe oprogramowanie ze swojego komputera .

November 23, 2017