Back to Question Center
0

Semalt Expert opracowuje sposób blokowania ruchu spamowego skierowanego do BlackHatWorth

1 answers:

BlackHatWorth.com to nowa forma spamu kierującego, który indeksuje nasze witryny. Ten spam ze strony odsyłającej oszukał różne konta Google Analytics, JetPack, Bing Analytics i Yandex Analytics - ergostars toetsenbord laptop.

Artem Abgarian, najlepszy profesjonalista z Semalt , zapewnia, że ​​ważne jest zablokowanie i blokowanie odsyłających spamu blackhatworth.com w Google Analytics .

Co to jest BlackHatWorth.com ?

BlackHatWorth.com to nowa domena utworzona w styczniu 2015 roku. Służy ona do wysyłania spamu przez grupę hakerów. Ta strona ze spamem odsyłającym jest ukryta za domenami słynnych sklepów internetowych i pięknych zdjęć. Wiele osób uważa, że ​​jest to legalna strona internetowa, a ta witryna zawiera linki do stron Yandex i Google, a także innych znanych witryn internetowych, takich jak AliExpress.com, Amazon.com, Ebay.com i Alibaba.com. Adres IP BlackHatWorth.com to 78.110.60.230. Jest taki sam, jak w przypadku wszystkich innych witryn zawierających spam, takich jak Iskalko.ru, Lombia.co, Lomb.co, Econom.co, Priceg.com, Darodar.com i ILoveVitaly.com.

Domena BlackHatWorth.com jest własnością rosyjską. Jest to ta sama osoba, która jest właścicielem innych witryn zawierających spam, w tym ILoveVitaly.com, Darodar.com i Econom.co. Właścicielem domeny jest Samaraskaya Oblast, a on zarejestrował swój adres e-mail (povitaly@mail.ru) dla swoich działań spamowych.

Powinieneś zablokować BlackHatWorth.com!

Jeśli jesteś początkującym blogerem lub webmasterem, możesz pomyśleć, że blokowanie blackhatworth.com nie jest konieczne. Cóż, jesteś w błędzie, ponieważ ruch z tego spamu ze strony odsyłającej spowoduje, że Twoja witryna straci swoją pozycję w rankingu wyszukiwarek . Dlatego konieczne jest rozważenie pewnych środków ostrożności, aby zapobiec wysyłaniu fałszywego ruchu przez tę witrynę ze spamem i inne źródła .

BlackHatWorth.com i inne roboty spamujące są wymieniane na koncie Google Analytics i Bing Analytics. Zwiększysz współczynnik odrzuceń i zaoferujesz niskie współczynniki konwersji. Oprócz pomieszania statystyk i uszkodzenia rankingu witryny w wyszukiwarkach, witryny ze spamem, takie jak BlackHatWorth.com, Econom.com, Priceg.com, Darodar.com i ILoveVitaly.com mogą pochłonąć zasoby serwera i przepustowość

Blokuj odesłania spamu BlackHatWorth.Com:

Jeśli dowiedziałeś się o spamie polecającym i domenach takich jak BlackHatWorth.com, możesz z łatwością je zablokować i chronić swoją witrynę w Internecie. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Joomla, WordPressa, Zen Cart, Tomato Cart czy Drupala, możesz łatwo zapobiec spamowi polecającego w swoim cPanel. Zaloguj się na swoje konto i kliknij opcję Menedżer plików. Otwórz plik .htaccess i utwórz nowy plik .htaccess. Znajduje się w folderze "public_html". Tutaj powinieneś dodać kod i zapisać ustawienia.

Zablokuj spam BlackHatWorth.Com Referrer w systemie Windows Server:

Jeśli witryna jest hostowana na serwerze Windows Server, możesz zablokować BlackHatWorth.com i inne spamy polecające. Wprowadź kody w pliku konfiguracyjnym swojej witryny i jak najszybciej zapobiegnij spamowi odsyłającemu .

Jeśli pamiętasz o tych rzeczach, możesz łatwo zablokować i zablokować spam BlackHatWorth.com i inne podobne spamy polecające. Jeśli chcesz zachować środki ostrożności, zablokuj pełny adres URL https://blackhatworth.com, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej witryny. Możesz również dodać kod w plikach header.php w motywie pomiędzy głównymi znacznikami nagłówka .

November 26, 2017