Back to Question Center
0

Semalt Expert: Porady dotyczące treści wizualnych

1 answers:

Obecnie klasyczne obrazy mogą stanowić wiadomość o wartości tysiąca słów. Obrazy są szybko zrozumiałe, sprawiają, że treść obejmuje główny pomysł w jednej perspektywie. Jednak wybór zdjęć może być trudny.

Firma Google ogłosiła nową aktualizację w styczniu 2017 r. Reforma, treści wideo, a także inne treści wizualne będą miały znaczenie dla SERP, podobnie jak średnia pisemna treść. Dzięki temu różne obrazy na optymalizowanej stronie generują ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwania. W rezultacie wiele firm wykorzystuje tę technikę, aby zarobić miliony pieniędzy na komercyjnym podejściu online.

Andrew Dyhan, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt , opisuje sekrety tworzenia świetnych treści wizualnych dla twojej witryny.

1. Nie używaj zdjęć seryjnych

Zdjęcia stockowe są trudne do kamuflażu na dowolnej stronie internetowej. Uzyskiwanie wysokiej jakości zdjęć od fotografa może sprawić, że UX Twojej strony pokona twój projekt konkurenta. Co więcej, obrazy z tagami alt są również pozycjonowane w SERP, co sprawia, że ​​cały proces jest dla ciebie korzystny. Trzymanie się z dala od wizerunków jest ważne. Zdjęcia stockowe nie nalegają na autorytet marki dlatego strona traci autentyczność. W większości przypadków ich projekty i kolory nie odpowiadają układowi witryny..Ta złożoność sprawia, że ​​obrazy giełdowe stają się stratą w sposobie wyświetlania projektu strony internetowej. Tworzenie nowych obrazów może być przydatną metodą rozwiązania tego problemu.

2. Treści wizualne mogą zwiększać kreatywność

W miarę upływu czasu w Internecie zawartość wizualna nadal się rozwija. Wiele obrazów staje się zbyt rozłożonych, aby nie pojawiały się nigdzie na stronach internetowych. Twoje zdjęcie nie powinno również pojawiać się na żadnej innej stronie internetowej. Ta oryginalność jest elementem autentyczności, który może sprawić, że strona internetowa osiągnie określoną autorytatywną egzystencję w pewnej niszy. Co więcej, kreatywność może przynieść różne formy wizualnej treści, aby zilustrować różne rzeczy. Na przykład naukowcy zajmujący się medycyną wymyślili trójwymiarową ilustrację ludzkiej anatomii

3. Korzystaj z obrazów, które "poprawiają Twoją historię"

Jednym z najlepszych sposobów na przyciągnięcie uwagi odbiorców jest wykorzystanie technik opowiadania historii. Dzięki tej metodzie możesz przyciągnąć uwagę odbiorców i zachęcić ich do zaangażowania się w twoją treść. Tego rodzaju korzystanie z witryny stanowi zachętę dla Google, która sprawia, że ​​wysyłają ci przewagę w rankingu nad witryną konkurenta. Opowiadanie historii stanowi podstawowy rdzeń tworzenia nacisku na treści online. Ponadto opowiadanie historii tworzy element rozpoznawania wizualnego i atrakcyjności. Marketerzy mogą kierować reklamy na jakąś niszę, wykorzystując historie odpowiadające niszowemu stylowi życia. Na przykład strona biblijna lub ewangelia może towarzyszyć ich atrakcyjnym zdjęciom w tej sekcji.

Treści wizualne stały się ostatnio jednym z najbardziej skutecznych sposobów na podniesienie twojego rankingu na stronach SERP. Wiele stron internetowych wykorzystało tę metodę w swoich witrynach handlu elektronicznego. Jednak umieszczanie treści wizualnych w witrynie może być stresującym zadaniem, a wiele osób często nie potrafi tego zrobić. Skorzystaj z tego przewodnika dostarczonego przez Semalt Digital Services, aby zoptymalizować zawartość wizualną, aby jak najlepiej wykorzystać strategie internetowe Source .

November 23, 2017