Back to Question Center
0

Semalt Expert: Przepychanie słów kluczowych i dlaczego jest szkodliwe dla Twojej witryny

1 answers:

Michael Brown, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt , ostrzega, że ​​nie jest dobrą praktyką powtarzanie tych samych słów kluczowych i fraz we wszystkich swoich artykułach, ponieważ brzmi to nienaturalnie. Na przykład, jeśli napiszesz: "Sprzedajemy kwiaty online". Piszemy tę samą linię wielokrotnie w wielu artykułach; nazywane jest wypychaniem słów kluczowych - شركة نظافة بالخبر. Aby uzyskać lepszą pozycję w rankingach, powinieneś dołączyć kilka słów kluczowych w różnych miejscach Meta Description, Title oraz Content. Upewnij się, że aktualny temat Twojego artykułu nie został naruszony, włączając słowa kluczowe. I tak, nigdy nie powinieneś kopiować treści z innych stron internetowych i nie próbuj wrzucać dużej ilości słów kluczowych w jednym miejscu. Jedną z głównych rzeczy, o których powinieneś pamiętać podczas dodawania metadanych do witryny, jest to, że upychanie słów kluczowych nie jest odpowiednie dla widoczności i reputacji Twojej witryny w Internecie. Dobrze jest wstawić główne słowa kluczowe w metadanych, tytule i pierwszym akapicie artykułu, ale nigdy nie powinno się zawierać wielu słów kluczowych i fraz z krótkim ogonem i długim ogonem. Wynika to z tego, że wyszukiwarki nie będą poprawnie pozycjonowały witryny i mogą zmniejszyć jej widoczność w Internecie .

Czym jest upychanie słów kluczowych

Termin słowo kluczowe wypychanie jest od lat. W rzeczywistości jest to część SEO opisująca niektóre techniki wykorzystywane przez webmasterów i blogerów w celu poprawy rankingu ich stron internetowych. Wiele osób używa go do manipulowania wynikami wyszukiwania w swoich witrynach w przypadku niektórych słów kluczowych i fraz. Jeśli odwiedzasz witrynę internetową zawierającą wiele słów i wyrażeń, które nie mają związku z artykułami w witrynie, prawdopodobnie dotyczy ona upychania słów kluczowych.

Po co unikać wypychania słów kluczowych

Jednym z najprostszych sposobów na uniknięcie upychania słów kluczowych jest tworzenie treści przydatnych i pouczających. Powinieneś pisać artykuły, które są istotne i łatwe do odczytania. To prawda, że ​​użytkownicy muszą używać słów kluczowych w swoich artykułach, ale nie należy ich używać w każdej linii, zmieniając znaczenie całego dzieła i sprawiając, że wygląda on nienaturalnie. W prostych słowach powinieneś postarać się, aby nie wypchać słów kluczowych i skoncentrować się na pisaniu artykułów o wysokiej jakości z naciskiem na główne słowo kluczowe.

Aby było jasne, należy pamiętać, że upychanie słów kluczowych nie przyniesie pożądanych rezultatów. Ludzie próbują to ukryć, ponieważ wiedzą, że nie będą angażować wielu odwiedzających na swoich stronach internetowych. Na przykład, jeśli widzisz wiele stron z białym tekstem i białym tłem, powinieneś mieć pewność, że próbują ukryć określone słowa kluczowe i używają stylów CSS do upychania słów kluczowych. Używają nawet dużej liczby słów kluczowych w tekście alternatywnym i metadanych bez odpowiedniego znaczenia i przydatności .

November 26, 2017