Back to Question Center
0

Semalt Expert: Spamerzy i typy oszustw internetowych

1 answers:

Igor Gamanenko, Semalt Customer Success Manager, uważa spamerów i hakerów za prawdziwe szumowiny w Internecie. Są odpowiedzialni za większość strat, które ponosimy w Internecie, takich jak utrata oprogramowania komputerowego i nielegalne przekazywanie pieniędzy z jednego konta na drugie. Obecnie spam elektroniczny stał się poważnym problemem; co dwie na dziesięć osób zostaje dotkniętych przez spamerów. Otrzymują niechciane wiadomości za pośrednictwem e-maili lub systemów udostępniania plików - suphera ingredients in splenda. Większość czasu spędzam na blokowaniu spamerów w Internecie. Rezygnuję z usług, które wyglądają nieautentycznie i nie są zgodne z prawem.

Ważne jest, abyś dbał o swoje bezpieczeństwo w Internecie; w przeciwnym razie są szanse, że twoje prywatne informacje zostaną udostępnione w Internecie i możesz stracić dużo pieniędzy. Płacenie za przepustowość to dobry pomysł; Dzieje się tak dlatego, że płacąc za przepustowość, masz pewność, że twoje poufne informacje nie zostaną utracone. Każda forma spamu, zarówno w formie e-maili, jak i komentarzy na blogach, jest podobna do ataku terrorystycznego. Nie tylko tracisz informacje, ale także wpływasz na urządzenia techniczne i oczywiście Twoje pieniądze mogą zostać utracone. To prawda, że ​​spamerzy i hakerzy nie zabijają cię od razu, ale mogą zaszkodzić twojej reputacji w Internecie..Można więc powiedzieć, że spamerzy i hakerzy to cyfrowa forma czynników rakotwórczych. Zabijają cię w Internecie powoli i równomiernie; najczęściej nie wiesz nawet, co się dzieje, dopóki nie stracisz pieniędzy lub danych karty kredytowej.

Musimy zaakceptować fakt, że wszyscy otrzymują wiadomości spamowe w dużej liczbie, komentują ich strony internetowe i blogi. W takich okolicznościach może nie być możliwe pozbycie się spamerów. Możesz zablokować swoje adresy IP i zgłosić się do FBI. Spamerzy i hakerzy codziennie zanieczyszczają internet i nie ma sposobu, aby się ich pozbyć. Niektórzy z nich udają, że są przedstawicielami organizacji charytatywnych lub organizacji pozarządowych, prosząc o pieniądze i darowizny. Będę chciał przekazać coś, jeśli będę pewien, że moje pieniądze zostaną przekazane odpowiednim osobom. Niektórzy spamerzy i hakerzy nawet udają hollywoodzkich celebrytów lub ich przedstawicieli; skontaktują się z tobą i spróbują nawiązać bliskie relacje.

Ważne jest, aby pozbyć się spamerów i jak najszybciej zgłosić się do FBI. Jeśli ktoś poprosi cię o rozdanie pieniędzy, możesz skontaktować się ze mną. Postaram się jak najlepiej zorganizować fundusze po dokładnych i wnikliwych dochodzeniach. Jednym z najwygodniejszych i najbardziej przydatnych sposobów na pozbycie się spamerów jest rezygnacja z subskrypcji bezużytecznych usług. Często wysyłają one głupie i nieparzyste wiadomości zbiorczo, ponieważ identyfikatory e-mail są przechowywane w ich banku danych w znacznej liczbie. Nawet nasze portale społecznościowe nie są odporne na wiadomości zawierające niepotrzebne linki. Użytkownicy Facebooka i Twittera powinni zachować ostrożność, ponieważ hakerzy mogą wysyłać do nich fałszywe linki raz lub dwa razy w tygodniu. Nigdy nie powinieneś klikać tych linków, w przeciwnym razie możesz stracić dostęp do własnego systemu komputerowego .

November 23, 2017