Back to Question Center
0

Semalt Expert: Znaczenie oszustwa raportowania

1 answers:

Spam jest głównym problemem dotykającym większość użytkowników Internetu. W większości przypadków poważne oszustwa występują z pomocą dużych oszustów. W innych przypadkach ludzie napotykają liczne przypadki paniki i zamieszania w przypadku ataku oszustwa.

Iwan Konovalov, kierownik ds - red facinator. Sukcesu klienta Semalt przypomina, że ​​bardzo ważne jest, aby wszyscy natychmiast zgłaszali oszustwo. Na przykład możesz zadzwonić pod numer 0300 123 20400, aby zgłosić oszustwo lub oszustwo. Raporty o oszustwach pomagają Krajowemu Urzędowi ds. Wyłudzeń w prowadzeniu dochodzeń, a także innym przydatnym środkom korygującym. Gdy zgłosisz przypadek oszustwa, możesz przejść do następnego kroku, który będzie zgodny z Twoimi obawami. W większości przypadków raporty te prowadzą do zgłoszenia spraw, które doprowadziły do ​​dochodzenia. W innych sytuacjach roszczenia te mogą nie prowadzić do dochodzenia .

Zgłaszanie oszustwa do Royal Mail

Większość przypadków spamu odbywa się przy pomocy hakerów. Większość usług dostawców poczty e-mail ma platformę, która pozwala użytkownikom oznaczać niektóre wiadomości jako spam. Konieczne jest korzystanie z funkcji antyspamowej, szczególnie w przypadku dostawcy bezpiecznego e-maila. W przypadku użytkowników pocztowych Royal każdy może zgłaszać spam i inne powiązane sprawy do Freepost Scam Mail, PO Box 797, Exeter EX1 9UN. Niezbędne jest również podnoszenie świadomości klientów. Pamiętaj, że bezpieczeństwo twojej strony internetowej, jak również twoich gości leży w twoich rękach. Inne centra e-mailowe, w których możesz zgłosić oszustwo, to 0345 611 3413 oraz scam.mail@royalmail..com

Telefony premium

W niektórych przypadkach możesz chcieć zgłosić przypadek spamu bezpośrednio przez telefon. W takim przypadku możesz skontaktować się z telefonicznym urzędem ds. Usług (PSA). Ważne jest, aby wiedzieć, że ta usługa nie jest bezpłatna i pobiera opłaty od obecnego operatora. Możesz również odwiedzić witrynę PSA, aby zgłosić te przypadki lub zadzwonić pod numer stacjonarny 0300 303 0020.

Zatrzymaj wiadomość o oszustwie

Zgłasza to jeden z ważnych środków, które należy podjąć w przypadku zauważenia spamu. Istnieje wiele obszarów, w których można zgłaszać spam. Przede wszystkim ważne jest, aby oznaczać wiadomości e-mail jako spam natychmiast po ich otrzymaniu. Ten środek wysyła wiadomość do Twojego dostawcy poczty e-mail w celu przechwycenia wiadomości z tej domeny lub adresu. Innym krokiem może być wykonanie powyższych kroków. Użytkownicy mogą również obsługiwać niektóre z tych przypadków, dodając numer linii policyjnej, w której można bezpośrednio zgłosić przypadek spamu. Ważne jest również podniesienie świadomości na temat niektórych ataków oszustwa, które mogą spowodować poważne awarie strony internetowej .

Wniosek

Ważne jest, aby zgłosić oszustwo i inne nielegalne działania internetowe. Wiele osób ponosi ogromne straty na swoich komercyjnych stronach internetowych poprzez spam. W związku z tym konieczne jest, aby być na bieżąco z aktualnymi sposobami i sposobami postępowania ze spamem. W innych przypadkach możesz zgłosić spam bezpośrednio odpowiednim władzom. Ten środek może uruchomić niektóre z najszybszych sposobów, aby pomóc kontrolować sytuację spamu. Niektóre obszary, na których można zgłaszać spam, znajdują się w tej instrukcji. Są ważne i mogą tworzyć bezpieczne kanały do ​​prowadzenia działań online .

November 23, 2017