Back to Question Center
0

Semalt: Najnowsze technologie oszczędzają miliony istnień

1 answers:

Ross Barber, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt podzieli się niesamowitą historią, w której UNICEF pomógł młodzieży za pomocą najnowocześniejszej platformy SMS o nazwie U-Report .

Ludzie często uważają UNICEF za odpowiedzialnego za potrzeby dzieci, ponieważ ta organizacja uratowała niezliczoną młodość. W szczególności sprawdza się w szybkiej reakcji na huragan Irma. Wraz z U-Report, platformą SMS z optymalizacją obrazu, skutecznie przekazali informacje i instrukcje bezpieczeństwa potencjalnym ofiarom - small technology consulting businesses. Chociaż jest to po prostu prosta historia i jest całkiem cudowna.

Wniosek o natychmiastowe działanie

W dniu 2 września biura UNICEF Ameryki Łacińskiej i Karaibów utrzymywały kontakt z ekspertami z Globalnego Centrum Innowacji UNICEF. Powodem tego było uruchomienie raportu U na Karaibach i promocja go na Facebooku, jako reakcja na aktualizację trajektorii huraganu Irma.

Wygodna metoda komunikacji

Nowa platforma komunikacyjna, nazwana U-Report, wykorzystuje technologię SMS lub SMS, która zapewnia optymalizację obrazu, w celu wygodnego gromadzenia i rozpowszechniania najważniejszych, ratujących życie informacji dla młodzieży. Co więcej, aplikacja działa jak środek, aby wyrazić swoje problemy i poprosić o pomoc. Tak więc, U-Raport naprawdę liczy się jako rewolucyjna innowacja dla dobra ludzi.

W przeszłości wykorzystywano raport U, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się śmiercionośnego wirusa Ebola w Liberii w 2014 r. Dzięki aplikacji UNICEF i instytucje pokrewne mogą wysyłać ankiety w celu zidentyfikowania problemów, które ludzie doświadczają i udostępniają im. dostępne informacje i instrukcje dotyczące ratowania życia

Jedyne źródło informacji

Wśród 10,5 miliona dzieci mieszkających w krajach, które wkrótce staną w obliczu huraganu Irma, około połowa z nich stwierdziła, że ​​raport "U" jest jedynym źródłem dostępnych informacji i porad dotyczących bezpieczeństwa. Podczas burzy UNICEF nadal wykorzystuje platformę do zbierania informacji o lokalizacjach młodych ludzi potrzebujących pomocy. Następnie UNICEF może zacząć wykorzystywać odpowiedzi dostosowane do potrzeb osób dotkniętych chorobą .

Dostawy przychodzące z Kopenhagi

W odpowiedzi na potrzebujących, dział zaopatrzeniowy UNICEF w Kopenhadze zaczyna działać. Dzięki największemu na świecie magazynowi są w stanie zapewnić ofiarom pomoc humanitarną. Teraz rozpoczęli dostawy pakujące i ładujące do samolotów .

Nadzieja nigdy nie umrze

Dzięki platformie SMS, raportowi U, UNICEF zdołał szybko zareagować na nadchodzącą katastrofę, zapewniając jednocześnie młodym ludziom komunikację i źródło informacji. Dzięki raportowi U, dzięki technologii tekstylnej i optymalizacji obrazu, instrukcje dotyczące bezpieczeństwa szybko rozprzestrzeniły się wśród dziesięciu i pół miliona młodych ludzi, którzy mieli stawić czoła huraganie, ratując niezliczone życie. Teraz UNICEF wysyła ofiary żywności i inne produkty pomocy humanitarnej. Ogólnie rzecz biorąc, nadzieja nie wygasa, dopóki ludzie będą aktywnie pomagać innym .

November 24, 2017