Back to Question Center
0

Semalt - Skuteczne wskazówki dotyczące filtrowania spamu Google Analytics

1 answers:

Hakerzy pracowali nad sposobami przeniknięcia do twojej strony internetowej po tym, jak wprowadzono skuteczne techniki blokowania ich. W dzisiejszych czasach oportuniści używają fałszywych rekomendacji i spamu Google Analytics wyłącznie w celu kierowania użytkowników do stron spamerskich. Otwieranie spamu polecającego za pomocą fałszywych wiadomości może być bardzo irytujące .

Przez ostatnie kilka tygodni hakerzy wysyłali spam skierowania do użytkowników w celu zepsucia danych klientów i generowania ruchu na złośliwe strony internetowe - подушка оберег. Po kliknięciu fałszywego spamu polecającego, użytkownicy są przekierowywani do złośliwej witryny zawierającej wirusy i złośliwe oprogramowanie. Wirus Trojan został szeroko rozpowszechniony przez oportunistów w celu dzielenia się spamami skierowań, które w końcu przekierowują szkodliwe witryny klientów i złośliwe sklepy internetowe .

Michael Brown, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt , dostarcza istotnych kwestii, które pomogą ci pozbyć się spamu polecającego .

Wpływ spamu Google Analytics

Spam polecający mają tendencję do zepsucia tego, jak małe witryny działają, z większym prawdopodobieństwem na ich dane w porównaniu do dużych stron internetowych. Po przejęciu kontroli nad ruchem, spamerzy korzystają z klientów odwiedzających witrynę, przekierowując ich do stron zawierających złośliwe oprogramowanie. Według ekspertów IT, ponad 50% ruchu jest przekierowywane przez spamerów na witryny zawierające złośliwe oprogramowanie, co w dużym stopniu wpływa na miarę postępu małych witryn .

W prostych słowach, strona internetowa zainfekowana przez wirusa Trojana ma tendencję do częstego udostępniania spamu polecającego, scenariusza, który niszczy generowanie ruchu danych i zaangażowania użytkowników. Fałszywe odesłanie i spam Google Analytics negatywnie wpływają na odbicie stawka stron internetowych.

Jak odfiltrować fałszywego spamu polecającego

Zachęcanie podczas przeglądania i klikania odsyłaczy jest koniecznym warunkiem wstępnym, jeśli chodzi o marketing internetowy. Przedstawiono szereg technik w celu odfiltrowania fałszywego spamu polecającego, wirusa trojana i szkodliwego oprogramowania wpływającego na sposób działania stron internetowych.

Spam niepożądany non-ghost

Non-ghost referral spam zazwyczaj odwiedza strony użytkowników końcowych i na dłuższą metę przejmuje kontrolę nad generowaniem ruchu. Aby usunąć wszystkie listy spamu polecającego, którego nie ma w tle, utwórz filtr, aby wykluczyć cały spam skierowania pochodzący ze znanej domeny. Megalytic to powszechnie znany spam odsyłający. Aby uzyskać żywy obraz niepożądanego spamu polecającego odwiedzenie Twojej witryny, przejdź do Acquisition i kliknij "All Traffic". Otwórz Polecenia i dodaj nazwę hosta, która zazwyczaj działa jako wymiar dodatkowy.

Spam poleceniem Ghost

Raporty Ghost generowane są w raportach witryny po odwiedzeniu złośliwego oprogramowania. W tym przypadku odesłania ghostów działają w celu przesyłania fałszywych i złośliwych danych do Google Analytics. W dłuższej perspektywie fałszywe przesyłane dane są dodawane do raportu. Aby wyeliminować spam ze strony odsyłającej ze swojego raportu, utwórz nowy wymiar, a następnie dodaj filtry, które wykluczysz ze spamu spam ze wszystkich stron .

W świecie Google Analytics spam ze skierowań staje się uciążliwy, gdy negatywnie wpływa na raporty w witrynie. Google opracowuje szereg technik i narzędzi do filtrowania spamu polecającego. Przed kliknięciem jakiegokolwiek polecenia użytkownicy końcowi powinni zachować czujność i sprawdzić zasadność skierowań. Omówione powyżej techniki filtrowania pomogą Ci blokować i usuwać złośliwe oprogramowanie, takie jak wirus trojana i spam odsyłający ze strony internetowej .

November 23, 2017