Back to Question Center
0

Semalt: Podstawowe typy ataków hakerskich i sposoby naprawy witryny

1 answers:

Osiągnięcie twoich celów SEO może być zagrożone przez wiele czynników, twoją stronębezpieczeństwo jest jednym z nich. Pojawiające się trendy i problemy występujące w sektorze technologicznym wymagają wysokiego poziomu środków kontroli bezpieczeństwa.Statystyki pokazują, że ponad 10% stron internetowych przestaje działać z powodu hakerów i ataków.

Jako sprzedawca treści Twoje bezpieczeństwo online ma duże znaczenie - celluslim elancyl vergetures. Zatrudnianie profesjonalistyi kompleksowa firma SEO zajmująca się bezpieczeństwem w twojej witrynie działa głównie dla dużej liczby firm działających online. Praca z SEOFirma zapewnia marketerom najwyższe bezpieczeństwo, wyłapywanie najlepszych konkurentów i generowanie backlinków w czasie rzeczywistym. Na dłuższą metę treśćmarketerzy są zainteresowani osiągnięciem ich celów i osiąganiem ogromnych zysków.

Nik Chaykovskiy, starszy menedżer ds. Sukcesu klientów w firmie Semalt Usługi cyfrowe, rozwija cyberataki, nad którymi musisz popracować.

Atak brute force

Powszechnie nazywany ślepym atakiem bocznym, atak brutalnej siły wykorzystuje nowoczesnych dostawców atakówzniszczyć twój system komputerowy. Ten rodzaj ataku stosuje się w rzadkich przypadkach. Hakerzy używający ataku niewidomych do uzyskania dostępu do Twojej witrynyszczegóły wykorzystują wszystkie dostępne techniki na świecie. Po uzyskaniu dostępu do komputera hakerzy uzyskują dostęp do wszystkich kont i hasełprzechodzenie i sprawdzanie wiarygodności. Łatwo jest jednak wykryć brutalny atak sił, ponieważ system komputerowy wykonuje dużodanych w tym samym czasie.

Środki zapobiegawcze

Brutalny atak sił jest tak łatwy do wykrycia. Bycie o krok przed hakerami bardzo się opłaca.Aby zapobiec włamaniom za pomocą ślepego ataku z boku, możesz ograniczyć próby zalogowania i zablokować konta na wypadek nieudanych prób.

Atak typu "człowiek w środku"

Komunikacja między użytkownikiem końcowym strony internetowej a stroną prosperującą skutkuje atakiem MITM..Hakerzy przejmują kontrolę nad bezpieczeństwem Twojej witryny poprzez przechwytywanie forów komunikacyjnych. W tej metodzie ataków przejmują kontrolę hakerzywszystko bez wiedzy użytkownika końcowego.

Środki zapobiegania atakom MITM

Aby uniemożliwić atakującym przejęcie kontroli nad bezpieczeństwem witryny, rozważ użyciezapory sieciowe, bramki stron internetowych, programy antywirusowe i VPN. Używanie niezawodnego szyfrowania między serwerem a klientem pomaga blokować hakerów.

Atak na platformę społecznościową

Atak społeczny uważany jest powszechnie za socjotechnikę za najłatwiejszysposób na zhackowanie dobrze ugruntowanej firmy. Hakerzy używający tej techniki manipulują użytkownikami w celu wyświetlenia haseł i danych karty kredytowej.

Środki zaradcze

Hakerzy mają sposób na manipulowanie swoimi najważniejszymi celami, tworząc ciepły związekz nimi. Można zapobiec atakowi inżynierii społecznej, uwrażliwiając ludzi na potrzebę dyskretnej informacji wrażliwej.

Atak oparty na kliencie

W tego typu atakach hakerzy naruszają bezpieczeństwo witryny poprzez manipulowanieklikaj otwarte dokumenty i kliknięcia. W ten sposób hakerzy prowadzą do złośliwej witryny, która naraża Cię na atak hakerski.

Środki zapobiegawcze

Budowanie świadomości swoich pracowników na temat konieczności bycia ostrożnym podczas korzystania zpubliczny internet jest ważny. Hakerzy pozostają czujni, czekając, aż pracownik pobierze wolne oprogramowanie ze złośliwej witryny, a następnie zhakujecała organizacja. Zachowaj czujność i ostrożność podczas korzystania z publicznej sieci WIFI, aby uniknąć włamania.

Atak wykorzystujący exploity

Zdalny atak jest głównie wykorzystywany do rozprzestrzeniania złośliwych wirusów, uzyskania dostępu do newralgicznychinformacje i stwórz atak na wybrane komputery.

Bądź czujny

Zachowanie czujności poprzez blokowanie wszystkich luk w zabezpieczeniach witryny chroni przed tymhakerzy. Rozważ wdrożenie zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego doradztwa w zakresie bezpieczeństwa IT, aby było bezpieczne.

Wniosek

Bezpieczeństwo witryny ma duże znaczenie, jeśli chodzi o marketing treści cyfrowych i treści.Spora liczba witryn biznesowych spada co miesiąc z powodu ataków hakerów. Zatrudnij specjalistów IT, którzy będą Cię informować na bieżącouniemożliwić obniżenie Twojej witryny w wyniku włamania.

November 23, 2017