Back to Question Center
0

Semalt przedstawia kompletny przewodnik po oszustwach internetowych

1 answers:

Internet jest ogromnym zasobem dla prawie każdego. Witryny e-commerce korzystająw sieci, docierając do różnych klientów na całym świecie. W większości przypadków ludzie korzystają z technik marketingu internetowego dzięki licznym stronom internetowymfunkcje programistyczne, które stały się dostępne w miarę upływu czasu. Jednak ten zasób przyciąga uwagę większości cyberprzestępców. Tak jakludzie tworzą wiele stron internetowych, cyberprzestępcy stale aktualizują swoje narzędzia i metody, a prawie każda forma łączności z komputerem jestpodlega jednej lub wielu formom hacków. Kiedy tworzymy strony internetowe, koncentrujemy się głównie na dostarczaniu produktów / usług, a także marketingu internetowegoumiejętności utrzymywania witryny wysoko na rangach SERP - cheap vps year. W rezultacie potencjał i ryzyko hakera nigdy nie są brane pod uwagę w naszych internetowych przedsięwzięciach.W rezultacie liczba oszustw internetowych rośnie.

Alexander Peresunko, Semalt Menedżer Sukcesu Klienta, oferuje spojrzenie na najbardziej typowe przypadki oszustw internetowych:

  • Phishing.

Technika ta polega na tworzeniu stron internetowych klonów. W rezultacie,cyberprzestępca może uzyskać niczego niepodejrzewającą ofiarę, klikając je i przekazując dane osobowe fałszywej stronie. Ta sztuczka w zamianpowoduje wyciek informacji do stron trzecich, które nie tylko koncentrują się na pozyskiwaniu informacji, ale także wykorzystują je do przeprowadzania poważnych transferów przestępczych.Ważne jest wyczulenie użytkowników na zbliżające się ataki phishingowe.

  • Spamowanie.

E-maile spamowe to te anonimowe wiadomości e-mail, które zwykle wymagająosoba do wykonania określonej rzeczy..Większość wiadomości spamowych zawiera łącza do szkodliwych stron internetowych, a także wezwania do działania, któredać hakerowi pełną kontrolę nad całą sytuacją. E-maile ze spamem mogą wykonywać niektóre działania kryminalne, a także inne rodzime przestępstwatakie jak oszustwo.

  • Obszary klonów

Haker może również tworzyć fałszywe strony internetowe, aby wykonać niektóre z nichoszustwa online. Fałszywe strony internetowe mogą kierować kupujących i zmuszać ich do zakupów na niewłaściwej stronie internetowej. W rezultacie pieniądze sięutracone na koncie handlowym, którego własność nie jest jasna. Fałszywe strony internetowe mogą sprawić, że klienci stracą zaufanie do Twojego sklepu, tworząc całośćproces kłopotliwy.

  • Hakowanie.

Hakowanie to nielegalny dostęp lub autoryzacja komputera lub siecitechniki. Hakerzy trafiają do sklepów internetowych, skąd przychodzą i zabierają miliony gotówki. W innych przypadkach hakerzy mogą również uzyskać cenneinformacje od milionów użytkowników. Hackowanie jest karalne przez prawo i może prowadzić do więzienia. Denial of Service jest powszechnym hackowaniemprocedura, która polega na przeciążeniu serwera żądaniami. Tych i wielu innych hacków może obniżyć stronę internetową, dzięki czemu wszystkie wysiłki SEOzmarnować się.

Wniosek

Aby każda działalność online przebiegała pomyślnie, musi istnieć przypadek oszustwa internetowegojak również próba hackowania podlegająca mu. W rezultacie różne osoby mają inne motywy, jeśli chodzi o korzystanie z Internetu. Dlawłaściciele witryn internetowych, ważne jest, aby być świadomym przypadków oszustw internetowych, które mogą zaatakować twoją witrynę. Ponadto hakerzy mogą również kierować swoje reklamyklientów i kradną wiele cennych informacji. Na przykład hakerzy mogą dokonywać masowych kradzieży kart kredytowych poprzez phishing lub spam.Informacje na temat oszustw internetowych można znaleźć w tym przewodniku. Możesz również zabezpieczyć swoją witrynę i zabezpieczyć ją przed użyciem.

November 23, 2017