Back to Question Center
0

Semalt: Przewodnik dla początkujących Jak zainstalować wtyczkę WordPress

1 answers:

Ta wytyczna dotyczy tylko tych, którzy używają wordpress.org. Dla osób używających wordpress - ddos protected vps usa.com niemożliwe jest zainstalowanie wtyczek ze względu na niektóre z ich ograniczeń. Konieczne jest stworzenie własnej strony internetowej wordpress.org, aby móc korzystać z wtyczek. Istnieje wiele metod, dzięki którym można zainstalować wt wt. Na przykład, możesz zainstalować wtyczkę WordPress, wyszukując ją w konsoli wyszukiwania, przesyłając ją lub instalując wt. Za pomocą FTP.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami Artem Abgarian, najlepszego specjalisty z Semalt , a na pewno ci się to uda .

1. Zainstaluj wt wp używając WordPress Plugin Search

Jedną z najprostszych metod instalowania wt-wp jest wyszukiwanie jej w konsoli wyszukiwania. Za pomocą tej opcji można uzyskać dostęp do wielu wtyczek, które znajdują się w katalogu wtyczek WordPress. Możesz wpisać dowolne zapytanie i znaleźć wtyczkę, która odpowiada Twoim potrzebom. Po zainstalowaniu WordPress pobiera go i konfiguruje za Ciebie. Gdy proces się powiedzie, otrzymasz komunikat potwierdzający aktywację wtyczki. Możesz także powrócić do instalatora wtyczki .

Aby wtyczka działała, musisz pamiętać, aby ją aktywować. Należy również pamiętać, że wszystkie wtyczki mają różne ustawienia. Oznacza to, że istnieją różne sposoby konfiguracji. Metody te nie będą uwzględnione w niniejszych wytycznych. Jednym z wad tego podejścia jest to, że możesz zainstalować darmowe wtyczki. W niektórych wyjątkowych sytuacjach może być konieczne zainstalowanie wtyczki niedostępnej w tym katalogu .

2. Zainstaluj wt wt, używając dodatku WordPress Admin Plugin Upload

W niektórych przypadkach może być konieczne zainstalowanie płatnych wtyczek na stronie internetowej wp. W takim przypadku konsola wyszukiwania nie może Ci pomóc. WordPress ma usługę przesyłania w obszarze administracyjnym, która pozwala zainstalować wtyczkę na konsoli. Musisz pobrać wtyczkę z międzynarodowego źródła. Następnie musisz zalogować się na kartę wp-admin, przejść do wtyczek i dodać nową stronę.

Od tego momentu możesz kliknąć przycisk wysyłania wtyczki. Prześlij ten plik z katalogu na komputerze. WordPress prześle i zainstaluje tę wtyczkę dla Ciebie. Podobnie jak powyższa metoda, po udanej instalacji możesz aktywować wtyczkę lub powrócić do strony wtyczek. Wszystkie ustawienia są dostosowane do projektu wtyczki.

3. Ręcznie zainstaluj wtyczkę WordPress za pomocą FTP

W niektórych szczególnych przypadkach dostawca hosta wp może mieć pewne ograniczenia dotyczące plików, które mogą ograniczyć elastyczność instalacji wtyczki z obszaru administratora. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie wtowej wt poprzez FTP. Nawet początkujący mogą łatwo kontrolować menedżera FTP. Przede wszystkim powinieneś pobrać i rozpakować plik zip twojej wtyczki na swoim komputerze. Od tego momentu może być konieczne przesłanie wtyczki do serwera hostingowego wp za pomocą klienta FTP. Twój dostawca usług hostingowych może dostarczyć menedżera FTP dla Twojej witryny. Raz w menedżerze FTP, możesz dodać go do katalogu ścieżka / wp-content / plugins / twojego serwera.

November 24, 2017