Back to Question Center
0

Semalt wyjaśnia, jak utworzyć filtr w Google Analytics

1 answers:

Google Analytics jest znaną i dobrze zorientowaną usługą, która umożliwia przeglądanie szczegółów i wszystkich informacji, a także statystyk dotyczących zachowań użytkowników w Twojej witrynie. Filtry prezentowane w Google Analytics są łatwe do skonfigurowania i mogą być tworzone w dowolnym momencie. Tutaj możesz wykluczyć lub uwzględnić dane, o których informuje raport analityczny. Na przykład, po utworzeniu filtrów, które wykluczają kilka adresów IP i wewnętrznych protokołów edytorów, istnieje ryzyko, że filtry nie działają poprawnie i powinny zostać zmienione jak najwcześniej - lampadari a sospensione in tessuto. Możesz tworzyć filtry wykluczające dane z określonych miast lub krajów.

Ross Barber, menadżer sukcesu Semalt twierdzi, że za pomocą filtrów w Google Analytics każdy może zawrzeć lub wykluczyć określoną stronę internetową, zapewniając jakość swoich wyświetleń i trafień. Google Analytics oferuje wiele okazji do zdefiniowania filtrów za pomocą cennych i przydatnych informacji. Możesz dostosować ustawienia i ustawić bardziej zaawansowane, aby uzyskać najlepsze i odpowiednie wyniki.

Utwórz predefiniowany filtr lub filtr niestandardowy

Aby utworzyć predefiniowany filtr lub filtr niestandardowy, należy zezwolić Google Analytics na pewien czas, aby mógł on przygotowywać raporty dla ciebie. Na przykład, jeśli masz stronę internetową, która sprzedaje produkty dla dzieci, ale chcesz wyświetlać tylko widoki z konkretnych krajów lub miast, musisz wykluczyć wszystkie inne miejsca i odpowiednio dostosować ustawienia. Nie byłoby źle powiedzieć, że niestandardowe filtry mają wiele opcji i funkcji do wyboru. Pozwalają Ci ustawić filtry w taki sposób, aby wykluczyć lub uwzględnić odwiedziny na podstawie przeglądarek i lokalizacji, ich szybkości połączenia, lokalizacji geograficznej i innych cech. Na przykład, jeśli zorganizowałeś lokalne zdarzenia raportowania w swojej witrynie, możesz filtrować odwiedzających z własnego miasta, aby uzyskać odpowiednie wyniki.

Wybierz przycisk opcji preferowanego typu filtra

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że zawsze należy wybrać przycisk radiowy dla typów filtrów, aby uzyskać pożądane wyniki. Zawierają one i wykluczają opcje pozwalają określić określone dane i możesz odpowiednio przygotować raporty Google Analytics. Jeśli nie chcesz, aby niektóre osoby z określonych krajów lub miast odwiedzały Twoje strony internetowe, możesz po prostu zablokować ich adresy IP. W tym celu wpisz nazwę miejscowości w sekcji filtra i kliknij przycisk wyłączania. Ponadto małe i wielkie litery umożliwiają określenie niektórych danych do uwzględnienia lub wykluczenia z filtrów. Jeśli nie chcesz, aby niektóre miasta poruszały się po Twojej witrynie lub przeglądały ją, możesz po prostu zablokować te miasta, wpisując nazwę w sekcji "Dołącz". Ta opcja jest przydatna dla osób, które chcą wyświetlać widoki kierowane na kraj na swoich stronach internetowych i chcą zapewnić, że wszystko jest autentyczne, autentyczne i zgodne z oczekiwaniami. Opcje "Wyszukaj i zamień" pozwalają dostosować sposób wyświetlania danych w Google Analytics. Możesz podzielić tę sekcję na różne kategorie w zależności od wymagań i zastąpić nieaktywne filtry aktywnymi, aby uzyskać dokładniejsze i najlepsze wyniki.

November 23, 2017