Back to Question Center
0

Semalt Zapewnia rozwiązanie Anti-Spam do komentarzy w WordPress

1 answers:

Zdobycie wielu czytelników na blogu lub stronie jest marzeniem każdego blogera. Jednakże możesz napotkać wiele komentarzy na temat spamu na swoim blogu WordPress. Istnieje kilka metod i narzędzi, których możesz użyć do zwalczania spamu w WordPress - auto kontroll vin.

Poniżej znajdują się niektóre z tych narzędzi określonych przez wiodącego eksperta z Semalt , Oliver King.

1. Aktywuj Akismet

To narzędzie jest wtyczką do WordPressa, która pojawia się, gdy jest już preinstalowana. Dla każdego, kto używa WordPressa, nie musisz pobierać tej wtyczki. Jest już przydatny w panelu, wszystko co musisz zrobić, to aktywować. Po aktywacji otrzymasz klucz API, który możesz wykorzystać w wielu aspektach bloga. Wtyczka Akismet skanuje wszystkie komentarze na Twoim blogu i filtruje te, które wyglądają jak spam. W innych przypadkach regularne komentarze mogą dostać się do filtra spamu. Może być istotne, aby zawsze przechodzić przez komentarze spamowe, aby sprawdzić, czy może istnieć ważna wiadomość e-mail.

2. Włącz ochronę Honeypot

Można blokować boty spamowe za pomocą tej techniki. Polega na oszukaniu botów spamowych w celu identyfikacji. Po pierwsze musisz zainstalować moduł WP Spam Fighter. Stąd należy aktywować tę wtyczkę..Z menu ustawień dostępna jest opcja włączenia ochrony Honeypot. Ta opcja zawiera ukryty formularz do obszaru komentarzy, który może być widoczny tylko dla botów. Ponieważ boty spamu wypełniają wszystkie puste pola, mogą same dokonać wstępnej ekspansji.

3. Nie używaj linków "śledź komentarz"

Czasami właściciele witryn korzystają z linków "bez komentarza", aby strona przyciągała duży ruch. W rezultacie ta szansa przyciąga wiele komentarzy spamowych, które zwiększają spam w komentarzach. W niektórych przypadkach narzędzia do wykrywania spamu mogą nie znaleźć tej treści, co pogarsza sytuację. Niektórzy wiarygodni użytkownicy mogą również znaleźć komentarze na swoich blogach. Mogą one zawierać link do spamu. Istnieje również kilka wtyczek, które mogą udostępniać link za pośrednictwem komentarzy. Gdy nie korzystasz z wtyczek, które udostępniają tę zawartość, możesz uniknąć wielu wystąpień komentarzy spamowych.

4. Korzystanie z weryfikacji Captcha

WordPress ma wtyczkę WP-reCAPTCHA. Ta wtyczka jest funkcją, która wymaga włączenia go w sekcji komentarzy. Captchas używa niektórych sztuczek wymagających zadania ludzkiej inteligencji (HIT), takiego jak klikanie obrazów z pewną standardową rzeczą. Przechwytywania mają zdolność odróżniania prawdziwego człowieka od bota komputerowego. Narzędzia te bardzo utrudniają użytkownikom zgłaszanie komentarzy. Możesz blokować boty spamowe za pomocą reCAPTCHA, ponieważ blokowanie komentarzy jest szybkie i skuteczne.

Wniosek

Spam może być nerwowy i często powoduje, że ludzie tracą z powodu cyberprzestępców z pewnymi złymi intencjami. W niektórych sytuacjach udane ataki spamowe mogą również narazić panel administracyjny strony na grupę hakerów, którzy mogą zrobić wszystko, aby spełnić ich wymagania. Ta luka może być jedną z metod, które witryna może stracić wszystko. Możesz wykrywać spam i unikać go, korzystając z powyższych narzędzi. W przypadku tych metod ignorowanie wiadomości spamowych może pomóc w oszczędzaniu. Można usunąć adres URL strony z bota spamu i wykonać wiele zadań dotyczących spamu.

November 23, 2017